dnes je 05.12.2019 a svátek má Jitka

Módní dům Tod's jmenoval nového kreativního ředitele

Přidat na Seznam.cz
Walter Chiapponi přichází od značky Bottega Veneta, kde pracoval pod bývalým tvůrčím ředitelem Tomasem Maierem. Nyní ho čeká lepší pozice u značky Tod's.

Ve čtvrtek jmenovala značka Tod's nového kreativního ředitele pro dámské i pánské kolekce. První kolekci, kterou Walter Chiapponi uvede, bude podzimní pro rok 2020, kterou značka představí o půl roku dříve na jaře.

„Walter Chiapponi je talentovaný italský kreativista, který zná a je schopen spojit italský životní styl značky Tod's s nádechem modernosti, aniž by značka ztratila ze zřetele vysokou kvalitu a řemeslné zpracování, které je DNA značky,“ řekl prezident obchodní skupiny Diego Della Valle.

Chiapponi pracoval několik let pro značku Bottega Veneta po boku bývalého kreativního ředitele značky. Carlo Alberto Beretta, bývalý generální ředitel společnosti Bottega Veneta se v únoru zařadil ke značce Tod's, coby nový generální ředitel a logicky si tak všichni myslí, že byl spojovacím mostem mezi Chiapponim a módním domem Tod's. Ať tak nebo tak, čeká nás jistě nový duch, který značce přinese mnoho dalších úspěchů.

„Být schopen přispět k rozvoji tohoto italského životního stylu je pro mě výzvou a důvodem k hrdosti,“ říká o spolupráci Chiapponi.

tods.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI ZE SPOLEČNOSTI TOD'S WALTER CHIAPPONI KREATIVNÍ ŘEDITEL BOTTEGA VENETA

Související články

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek

Martin Dejdar a Anna Polívková si v Tatrách užili premiéru filmu Ženská na vrcholu

Herec Martin Dejdar se netají tím, že zimu a zimní sporty miluje. Stejně tak celá jeho rodina, se kterou si zimu bez lyžování nedokážou představit. Tentokrát se v Tatrách objevil po boku hereckých kolegů Anny a Bolka Polívkových.

Celý článek

Modelka Tereza Fajksová se osm měsíců po porodu ukázala v plavkách

Otevření zimní sezóny v Tatrách si nenechala ujít modelka Tereza Fajksová, která po porodu vypadá ještě krásnější než dříve. Do Jasné přijela i s osmiměsíční dcerou Lilian.

Celý článek

Sedm nejvlivnějších módních ikon roku 2019

Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci, a tak vznikají nejrůznější žebříčky. Tentokrát se zaměříme na celebrity, které svými outfity ovlivňovaly módní průmysl. 

Celý článek

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek

Alexander McQueen se inspiroval křehkou krásou přírody, kterou vložil do jarní kolekce 2020

Kolekce, kterou sice využijeme až za pár měsíců, nás může potěšit svým bytím už dnes. Alexander McQueen oslavuje faunu a flóru a bohatství Země. To vše propojil ve smyslu krásy žen a květin propletené dohromady.

Celý článek
Tanečnice Lucia Molčányiová

Talentovaná tanečnice Lucia Molčányiová učí ženy smyslnosti pomocí tance

Tanec je silná láska. Člověk je závislý na potlesku, uznání a slávě,“ říká profesionální tanečnice, performerka, choreografka a lektorka Lucia Molčányiová alias Ginger. O tanci, ženské sexualitě a sebevědomí žen se dozvíte v následujícím rozhovoru.  

Celý článek

Under Armour v problémech: přichází o zákazníky i o investory

Nebylo jednoduché prorazit na trhu se sportovním oblečením plném zavedených značek. Under Armour to ale dokázal. Teď ale čelí nejen rapidnímu poklesu tržeb, ale i podezření z nekalých praktik v účetnictví. K lednu příštího roku navíc odstupuje z pozice CEO i zakladatel společnosti Kevin Plank.

Celý článek