dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Muž roku 2015 zná své finalisty

Přidat na Seznam.cz
Soutěž o nejkrásnějšího Čecha Muž roku zná svých dvanáct finalistů. Podívejte se na přehlídku krasavců, kteří pózovali v pražském podniku.

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího Čecha Muž roku. Organizátor soutěže David Novotný představil v oblíbeném pražském podniku Cafe Cafe dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě o tento titul utkají.

Kromě dvanácti finalistů, kteří na místě mimo jiné vyzkoušeli i nové vozy JEEP, dorazila do pražského podniku celá řada známých osobností včetně Daniely Šinkorové, Kamily Nývltové, Moniky Marešové nebo Světlany Nálepkové a České Miss 2015 Nikol Švantnerové, která zažertovala a prozradila, že i přestože je šťastně zadaná, některého z finalistů by si vybrat dokázala. Obhlížení mladých mužů si ale nenechala ujít ani krásně vypadající Katka Kornová či Míša Dolinová.

 

 

Zájem ze strany českých mužů o letošní ročník soutěže byl skutečně masivní a výběr z celkově 911 přihlášených nebyl vůbec jednoduchý, ale podařilo se. Dvanáctka kandidátů nejrůznějších povah a povolání už se velmi těší nejen na soustředění v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují, které se uskuteční v červenci, především ale na srpnové finále, kde muži předvedou módu od internetového obchodu Mall.cz ze sekce značková móda a spodní prádlo a plavky 69SLAM.

 

 

Absolutní vítěz, o kterém se rozhodne 21. srpna v Beránku, bude i letos reprezentovat Českou republiku na soutěži Mister International. Další vítězové pak poletí na Mister Global, Mister Universe a nově i na Mister United Continents.

Přehled finalistů

1. David Šváb
store manager, 22 let, Čáslav,

2. Jakub Kraus
podnikatel, 26 let, Liberec,

3. Richard Habr
student, 22 let, Praha,

4. Filip Brejška
student, 21 let, České Budějovice,

5. Tomáš Martinka
vodní záchranář a student, 25 let, Most,

6. Josef Mádl
student a projektový manažer, 24 let, Prachatice,

7. Michal Šváb
barman, 22 let, Praha,

8. Jakub Novotný
student, 22 let, Mariánské Lázně,

9. Michal Mařík
student, 23 let, Strakonice,

10. Jan Vurm
student, 25 let, Poděbrady,

11. David Kovář
kontrolor kvality, 28 let, Letohrad,

12. Andreas García
obchodní zástupce, 25 let, Praha,

 

Zdroj: muzroku.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY MUŽ ROKU

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek