dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Oboustranné pončo v podání TIQE by Petra Balvínová

Přidat na Seznam.cz
Česká designérka vytvořila oboustranné originálně variabilní pončo se širokým límcem. Hit letošního podzimu, který musíte vlastnit.

Pončo bezesporu patří mezi hlavní módní trendy pro letošní podzim a zimu. Koneckonců několik jeho variant a typů na to, jak jej nosit a kde jej také vybrat jsme vám už nabídli v předchozích příspěvcích.

A jelikož nás tento ikonický kousek westernového střihu, který by měl být tento rok nedílnou součástí šatníku každé moderní ženy, v nás mnohé zanechal a hodláme se mu věnovat i nadále. 

Svým střihem lichotí každé postavě a díky skvělé kombinovatelnosti doplní elegantní model na vysokých podpatcích i ležérní look se sportovní obuví. Bez ohledu na konfekční velikost vám pončo nabízí mnoho variant a způsobů nošení pro různé příležitosti. Bylo by asi zbytečné se opět zmiňovat o jeho dostupnosti, protože na něj narazíte prakticky na každém rohu.

Co byste ale řekla na pončo od známé české módní návrhářky?

Do kolekce podzim-zima 2015/16 zakomponovala pončo také česká návrhářka Petra Balvínová a vytvořila oboustranné originálně variabilní pončo se širokým límcem, vyrobené z kvalitního kašmíru, podšité nepromokavým materiálem pro nošení v nepříznivém deštivém počasí. To vše dává ponču větší rozměr možnosti nošení, včetně řešení dilema, zda volit model jednobarevný či se vzorem. 

  

  

Ať už ve volném stylu či svázaný tenkým páskem, který vytvoří štíhlou siluetu, pončo nabízí maximální pohodlí, podtrhuje ženskost a dodává svojí nositelce eleganci a sofistikovaný vzhled. Hřejivý kašmír lze vybírat z pěti barevných odstínů a barvu lze zvolit také u podšívky. Pončo je šité na míru a každá klientka si tak může vytvořit svůj jedinečný model s vlastní barevnou kombinací. 

  

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ČESKÁ NÁVRHÁŘKA PETRA BALVÍNOVÁ TIQE TIQE BY PETRA BALVÍNOVÁ PONČO

Související články

MBPFW z pohledu návrhářky Denisy Dovalové

Mercedes Benz Prague Fashion Week z pohledu návrhářky Denisy Dovalové. Jak se cítila před přehlídkou a jaký má pohled na pražský fashion week. 

Celý článek

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek

Petra Ptáčková a Dominika Kozáková nám ukázaly nevšednost a extravaganci

Závěrečná přehlídka Mercedes-Benz Prague Fashion Week, během které se představily dvě mladé návrhářky, Petra Ptáčková a Dominika Kozáková, byla výrazně odlišně pojatá než všechny předchozí přehlídky. Catwalk už nebyl pouze o tom, že se okolo vás projdou modelky a modelové a na konci při závěrečném defilé jim a autorům kolekce zatleskáte. 

Celý článek

UMPRUM představil experimentální materiály, rozvernou barevnost a nespoutaný objem

Studenti z ateliéru módní tvorby i ateliéru designu oděvu a obuvi vidí módu optimisticky, bez zábran a jako nekonečný prostor k sebevyjádření. Individuální přístup k designu i zpracování je vítaným vzrušením v budoucnosti české módy.

Celý článek

Stylová ležérnost a pohodlí od značky Nehera na MBPFW

Česká značka Nehera nabízí ve své nové kolekci nonšalantní pohodlí, které si zamilujete. Móda pro volné chvíle i tam, kde je potřeba luxusní komfort. 

Celý článek

Michaela Hriňová vystoupila se svojí kolekcí proti světu bez budoucnosti

Mladá rebelka, protestující proti světu bez budoucnosti, přizvala ke spolupráci na své nejnovější kolekci šperkařku Terezu Otáhalikovou.

Celý článek

Lukáš Krnáč dal Praze ochutnat hodně sebevědomý koktejl

Slovenský designér se ve své nové kolekci opětovně nezalekl mnohých výzev, za což sklidil od publika zasloužený potlesk.

Celý článek

Elegantní minimalismus na pražském týdnu módy představila Zdeňka Imreczeová

Česká návrhářka vytvořila kolekci plnou rezervované ženské ladnosti. Vynalézavé zdobení na modelech bylo třešničkou na dortu pro všechny minimalisty.

Celý článek