dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Stylové make-up taštičky nejen na cestování

Přidat na Seznam.cz
Chcete oživit svojí make-up rutinu? Pořiďte si některou z top trendy kosmetických taštiček. Nádherné kousky, které vás osloví...

Léto začíná a díky tomu máme chuť něco změnit a připravit se na letní dny. Přichází mánie cestování k moři, za památkami, za poznáním. Kalendářní políčka se už skoro doškrtaly k zakroužkovanému termínu dovolené. Vedle kufrů je však potřeba vyřešit několik dalších zavazadel, proto se dnes zaměříme na make-up taštičky.

I když nikam neletíte nebo jste své dovolené vyčerpala dříve, make-up bags jsou velice důležitou každodenní výbavou každé ženy. Nejen, že vypadají skvěle, ale jsou i velice praktické. Některé se dají dokonce využít jako mini poschettka! Tak které jsou letos trendy?

Voděodolná

Tolik líčidel, tolik barev, tolik možností pro malý nepořádek. Proto je velmi praktické si pořídit tašku, která je voděodolná - a tedy omyvatelná! 

Značka sem, značka tam

Vysoká móda nabízí také mnoho taštiček od velkých po ty nejmenší. Krásné zdobící detaily vykouzlí z účelného praktického penálku kabelku, kterou můžete využít na rtěnku a klíče.

Nápisy

Výrazné nápisy a letní motivy, to dokáže už při pohledu oživit náladu. Proč si takovou nepořídit a hned z rána, kdy si budete nanášet svůj denní make-up v rámci ranního rituálu, vás potěší.

Větší make-up kufřík

Nebo spíše polokufřík, v podstatě kompromis mezi taštičkou a větším zavazadlem. Také výborný na cesty! Přehlednost díky přihrádkám dodá na praktičnosti.

Kožené sety

Sada o dvou velikostech. Proč nemít zvlášť pouzdro na štětce? My doporučujeme na léto třešňově červenou!

Speciální tip!

Pokud můžete utratit za make-up tašku přes $400, a my víme, že pokud můžete, tak to uděláte. Ikonická luxusní taštička LV s monogramem... to je naprosto top! 

Zdroj foto: Pinterest

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA KOSMETIKA MAKE-UP MAKE-UP TAŠKA KRÁSA A ZDRAVÍ

Související články

Proč mít ve skříni alespoň jedny maxišaty?

Maxišaty jsou letním must-have, který ve svém šatníku nesmíte zanedbat. Univerzálnost a praktické sladění s vašimi doplňky jsou jasnými důvody, proč si jedny, nebo raději hned dvoje maxišaty na tuto sezónu pořídit.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek

Dvorní vizážista značky Gucci vydává zajímavou knihu o make-upu

Podle Thomase de Kluyer je krása v nedokonalosti. Drobné vady na kráse rád mění na výjimečné přednosti. Thomas se proslavil co by make-up artista u značky Gucci. Nová kniha je zpovědí o tvořivosti, důmyslném líčení a abstraktní kráse. 

Celý článek

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Celý článek

Letní paprsky v plážovém lookbooku značky Queens

Tým profíku z Queensu si pro nás tentokrát připravil letní novinky, které využijete nejenom na pláži v Chorvatsku. Prohlédněte si aktuální trendy plavek, slunečních brýlí i plážových pantoflí.

Celý článek