dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

AKTUÁLNĚ: H&M oznamuje spolupráci s MOSCHINO

Do řetězcového prodeje se opět dostane kousek ze světa velké módy. Tentokrát se o to postará H&M a jeho partnerství s Moschino. 

Ikonický italský módní dům Moschino přijal nabídku řetězce H&M a 8. listopadu pustí do prodeje společnou kolekci. Moschino se obtisklo do vědomí milovníků módy svými ztřeštěnými, ale zato maximálně originálními nápady. Pamatujete na psaníčka ve tvaru Happy Mealu z McDonaldu? Nebo voňavku v designu leštiče na okna? A co vlastní kolekce panenek Barbie? To všechno si připisuje na účet kreativní ředitel Moschina - Jeremy Scott. 

Moschino se profiluje barevnou, hravou módou, do které komponuje netradiční nápady od fast foodu až po dopravní značení. Obléká Katy Perry, Miley Cyrus i Lady Gaga a na konci roku 2018 konečně umožní téměř komukoli, aby si také vzal na sebe kousek z jeho kolekce. Na oslovení emailem od H&M, reagoval Jeremy Scott nadšeně a plný očekávání: "I přesto, že máme vlastní názory a vize, s H&M se v mnohém shodujeme. Jsem návrhář pro lidi. Věřím v demokratizaci módy a už jsem našel mnoho cest, jak oslovit spousty lidí. Vzrušuje mne představa, že díky H&M se Moschino dostane do celého světa.

hm.com ; vogue.com

AKTUÁLNĚ MÓDA NOVINKY NOVINKY 2018 H&M MOSCHINO SPOLUPRÁCE

Související články

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek

Designové vychytávky na prosinec

Důmyslný doplněk i originální oděv potěší vždy, ale zejména na Vánoce. Neotřelé nápady z designového světa českých výrobců vás nadchnou.

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek