dnes je 25.09.2018 a svátek má Zlata

AKTUÁLNĚ: H&M oznamuje spolupráci s MOSCHINO

Do řetězcového prodeje se opět dostane kousek ze světa velké módy. Tentokrát se o to postará H&M a jeho partnerství s Moschino. 

Ikonický italský módní dům Moschino přijal nabídku řetězce H&M a 8. listopadu pustí do prodeje společnou kolekci. Moschino se obtisklo do vědomí milovníků módy svými ztřeštěnými, ale zato maximálně originálními nápady. Pamatujete na psaníčka ve tvaru Happy Mealu z McDonaldu? Nebo voňavku v designu leštiče na okna? A co vlastní kolekce panenek Barbie? To všechno si připisuje na účet kreativní ředitel Moschina - Jeremy Scott. 

Moschino se profiluje barevnou, hravou módou, do které komponuje netradiční nápady od fast foodu až po dopravní značení. Obléká Katy Perry, Miley Cyrus i Lady Gaga a na konci roku 2018 konečně umožní téměř komukoli, aby si také vzal na sebe kousek z jeho kolekce. Na oslovení emailem od H&M, reagoval Jeremy Scott nadšeně a plný očekávání: "I přesto, že máme vlastní názory a vize, s H&M se v mnohém shodujeme. Jsem návrhář pro lidi. Věřím v demokratizaci módy a už jsem našel mnoho cest, jak oslovit spousty lidí. Vzrušuje mne představa, že díky H&M se Moschino dostane do celého světa.

hm.com ; vogue.com

AKTUÁLNĚ MÓDA NOVINKY NOVINKY 2018 H&M MOSCHINO SPOLUPRÁCE

Související články

Půvabná Alessandra Ambrosio v podzimní kampani XTI Shoes

Nadechněte se podzimní atmosféry a módy v nové kampani obuvnické značky XTI shoes. Zapózovala pro ni sympatická Alessandra Ambrosio. 

Celý článek

Čeká světovou módu nárůst nákladů a nedostatek kvalitních modelek?

Módní průmysl trpí nedostatkem modelek a růstem nákladů. Nové hvězdné tváře modelingu jsou však v nedohlednu.

Celý článek

Proslavte se v módním světě - zkuste Bitvu Stylistů

Uznávaná soutěž Bitva Stylistů, kterou již poněkolikáté připravuje Answear ve spolupráci s celou řadou odborníků, vyhlašuje nový ročník. Přihlásit se může opravdu každý. 

Celý článek

TOP 10 odvážných outfitů červeného koberce

Kdy je nejvhodnější doba pro popuštění fantazie, pro odhalení téměř všeho a zároveň ničeho? Červený koberec. Událost, na které chce být každá žena nepřehlédnutelná.

 

Celý článek

Tradiční klobouky v moderním pojetí od značky TONAK pro podzim 2018

Elegance, styl, tradice a ruční práce se snoubí v nové kolekci pokrývek hlavy od ryze české řemeslné značky TONAK.

Celý článek

Reserved představuje svou podzimní kolekci "I can Boogie"

Nová kolekce podzim/zima 2018  “I can boogie” od Reserved vás dozajista roztančí. Can you boogie?

Celý článek

Kšiltovky: Jejich historie i aktuální podoba

Již brzy uplyne téměř 160 let od doby, kdy se začaly nosit první předchůdkyně dnešních kšiltovek. Tenkrát symbol baseballu, dnes symbol hip-hopu. Jaký byl vývoj tolik oblíbené pokrývky hlavy?

Celý článek

Co nás čeká na Londýnském Fashion Weeku?

To nejdůležitější, na co byste se měla zaměřit na letošním ročníku London Fashion Week. 

Celý článek