dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Aktuálně ze světa módy: Chanel, Versus Versace a Massimo Dutti kampaně

Přidat na Seznam.cz
Další z dílů Aktuálně ze světa módy přináší kosmetickou kampaň Chanel s Lily Rose Depp, Zayna ve Versus Versace a jaro u značky Massimo Dutti.

Dcera Johnnyho Deppa Lily Rose se znovu ukázala v kosmetické kampani francouzské značky Chanel. Teprve sedmnáctiletá dívka pózuje s více jak dvaceti odstíny nového Rouge Coco lesku na rty. Lesky se chlubí svým obohacením o pro pokožku prospěšným vitamínem E a všelékem kokosovým olejem. 

Modelka Gigi Hadid si do svého životopisu vedle návrhářky, modelky a sociálního influencera může přidat také kolonku fotografka. Právě ona totiž nafotila jarní kampaň značky Versus Versace, v níž je hlavní hvězdou její přítel Zayn Malik. Fotky byly zachyceny na iPhone a digitální fotoaparát a toto na první pohled neprofesionální pojetí dodává snímkům svou atmosféru a trochu intimnosti. 


Jarní kampaň značky Massimo Dutti se odehrála v prosluněném Maroku. Zapózovaly v ní modelky Edita Vilkeviciute a Fei Fei Sun. Část fotek byla převedena do černobílého filtru a z těch barevných si dokážeme domyslet použitou barevnou paletu - zelená, hnědá, khaki a bílá. fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY FASHION NEWS MÓDNÍ NOVINKY CHANEL LILY ROSE DEPP ZAYN VERSUS VERSACE MASSIMO DUTTI

Související články

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

Zelená budoucnost pro luxusní značku Chanel je nyní jistá. Chemické komponenty v látkách mění za přírodní alternativy.

Chanel oznámil, že se vydává ekologičtější cestou, co se výroby látek týče. Luxusní značka zakoupila menší vlastnický podíl v americké společnosti, která vynalezla přírodní alternativy chemickým podílům v látkách. Chanel vidí budoucnost jen zeleně. 

Celý článek

Debutová Resort kolekce Virginie Viard pro Chanel nadchla diváky

Virginie Viard byla po smrti Karla Lagerfelda jmenována do funkce kreativní ředitelky. Její debutová Cruise kolekce 2020 ukázala jasný směr, kterým se nyní bude módní dům ubírat.

Celý článek

Poslední přehlídka Chanel ve vzpomínkách na zesnulého Karla Lagerfelda skončila v slzách

Přehlídka značky Chanel podzimní kolekce ready-to-wear 2019 se topila ve smutku po zesnulém návrháři Karlu Lagerfeldovi. Jeho poslední návrhy vás vezmou na procházku zasněženou krajinou.

Celý článek

TOP 15 nejslavnějších Chanel přehlídek

Nikdo jiný nedokázal najít inspiraci tam, kde ji nikdo nehledal, jako nedávno zesnulý Karl Lagerfeld. Jaké nejkrásnější přehlídky v posledních letech vymyslel? Nechte se unést do nádherného světa Chanel...

Celý článek