dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Ále by Alessandra X BaubleBar - kampaň 2015

Přidat na Seznam.cz
Jsou to teprve dva roky, co supermodelka Alessandra Ambrosio vydala svou první kolekci oblečení. A nyní tento temperamentní andílek představuje první kolekci šperků.

Celosvětově uznávaná superpodelka Alessandra Ambrosio ve spolupráci s BaubleBar představuje první kolekci šperků ále by Alessandra.

Kolekce šperků by Alessandra je inspirovaná stylem této mezinárodní módní ikony. By Alessandra sebou přináší vše od oblíbených festivalových kousků až po večerní doplňky, které působí skutečně andělsky.


Alessandra se podílela téměř na každém návrhu. Vnesla do kolekce svůj brazilský temperament s pořádnou dávkou ženskosti v bohémském chic stylu. "Vždy jsem byla fanouškem letních hudebních festivalů a právě jeden z nich se stal při tvorbě této kolekce mou inspirací." Alessandra se snažila kolekci vtisknout svůj osobitý styl, a k tomu patří i snadné vrstvení jednotlivých kousků.

Náhrdelníky, náramky a náušnice kombinující kovy, tyrkys a další přírodní materiály v kampani představila s lehkostí a přirozeností jí vlastní.

 

Zdroj: forbes.com, baublebar.com, bliqx.net

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY ALESSANDRA AMBROSIO KAMPAŇ 2015 ÁLE BY ALESSANDRA KOLEKCE ŠPERKŮ 2015 BOHÉMSKÝ LOOK

Související články

Šperky

Šperky si zaslouží pečlivé zacházení, říká designérka značky ANTIPEARLE

Designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová propojuje estetiku, módu a lásku k divoké přírodě v autorské tvorbě šperků ANTIPEARLE. Co se skrývá za tímto názvem?

Celý článek
Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek