dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Andrea Verešová v českém Aspenu alias Špindlerově Mlýnu

Modelka Andrea Verešová miluje české hory a luxus. Ani vteřinu tak neváhala nafotit kampaň na novou vyhřívanou lanovku, která bude vozit lyžaře ve  Špindlerově Mlýnu.

O modelce Andree Verešové se ví, že Špindlerův mlýn má velice ráda a jak sama řekla, tráví tam hodně času. Každý pátek vyráží se svými dětmi, které zimní radovánky milují. Syn Daniel si oblíbil snowboarding. 

 

 

Poprvé zapojila do práce i své děti Vanessku a Daniela Tobiáše. „Poctivě vydělané penízky jsme dětem samozřejmě schovali do budoucna. Určitě se jim pak budou hodit," uvedla modelka. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nová šestimístná vyhřívaná lanovka s bublinou proti nepříznivému počasí bude ve Špindlerově Mlýnu lyžařům k dispozici od slavnostního openingu 12. prosince. Kdo se těší? 

Prime Communications

ANDREA VEREŠOVÁ ŠPINDLERŮV MLÝN ČESKÉ HORY

Související články

11 párů sněžných bot, které opravdu zahřejí

Pohodlí, teplo a pevné obutí vám zajistí v mrazivém počasí sněhule. I boty vhodné nejen do horského sněhu podléhají trendům. Tady jsou…

Celý článek

Anděl na horách

Ne, opravdu se tady nebudu rozepisovat o tom, jak miluji lyžování, Špindl, novou kolekci kombinéz s límcem z pravého mamuta... 

Celý článek

Andrea Verešová uvedla v SOHO návrhy svých šatů

Andrea Verešová spolu s návrhářkou Zuzanou Lešák Černou představily kolekci s názvem BLACKEVENING BASIC a LIMITED v luxusní restauraci SOHO.

Celý článek

Tváří Bratislavských módnych dní v Praze byla Andrea Verešová

Česko se v pražském Obecním domě opět spojilo se Slovenskem. V unikátní symbióze nám obě země představily československou módu.

Celý článek

KORFF, kosmetika inspirovaná sofistikovanou krásou

Podmanivá, luxusní italská kosmetika KORFF má už hezkou řádku let své pevné místo na českém trhu. Levou zadní totiž zvládne uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. 

Celý článek

Křest kalendáře KORFF s významnými hosty i s Móda.cz

V samotném srdci Prahy v příjemném prostředí proběhl dnes večer křest kalendáře kosmetické značky KORFF. Ani na této akci redakce Móda.cz nechyběla.

Celý článek

Podívali jsme se, jak to našim celebritám ve Špindlu slušelo

Zimní sezona odstartovala a řada známých osobností českého showbyznysu si to ani tentokrát nenechala ujít. 

Celý článek

Kniha doc. Pařízka vám zodpoví mnohé o těhotenství, porodu a péči o dítě

Nejnovější knižní titul doc. MUDr. Antonína Pařízka, CSc. trhá rekordy v prodeji, a šlape na paty dokonce i samotnému Vieweghovi. V čem tkví jeho úspěch?

Celý článek