dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Anglická žena třicátých let v podzimní kolekci 2019 víc než zaujme

Pozadí fotografií kolekce Preen by Thornton Bregazzi skýtá typicky anglickou atmosféru místních zahrad. Z toho vyplývají i jednotlivé módní outfity.

Inspiraci značka hledala ve společnosti třicátých let, kdy úmyslně zapomněla na předepsané genderové normy a stala se milovníkem mnoha žen, básníkem i zahradníkem v jednom. Vila Sackville-West, která je v pozadí snímků, velký skleník i nádherná zahrada přináší kolekci jedinečnou atmosféru.

Ženské šaty, sympatický tvíd i polobotky, které využijete na zahradě, jsou perfektně laděny do odstínů olivové, bílé, černé a šedé. V kolekci je ale rovněž prostor pro výraznější barvy, jako jsou oranžová či modrá. Excentrická ikona společně s aristokratickým vnímáním je ženou značky Preen by Thornton Bregazzi. Značku založili v roce 1996 Justin Thornton a Thea Bregazzi, kteří si potrpí na estetické, temné a romantické módě, která je přirozeně moderním duchem pro ženy i muže.

První kolekci představili na jarním londýnském týdnu módy v roce 2001 a od té doby se zařadili mezi módní značky udávající tempo. Své zastoupení mají na pěti kontinentech a pravidelně se o nich píše v mnoha hlavních módních publikacích a zpravodajstvích.

I díky tomu můžete jejich modely vidět na slavných tvářích, jako jsou Gwyneth Paltrow, Kate Bosworth, Beyonce, Rihanna, Cate Blanchett, Naomi Watts a Emma Stone. K tomu i na vévodkyni z Cambridge a bývalé první dámě Michelle Obama.

Květinový potisk, obleky z tvídu, klasické pláště, boty vhodné na zahradu, spirály a mnoho dalšího přinesl tento manželský pár do kolekce Pre-fall 2019.

vogue.com

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA PREEN BY THORNTON BREGAZZI PRE-FALL 2019 ANGLICKÝ STYL

Související články

Proenza Schouler Pre Fall 2019 přináší univerzální výjimečnost

Navzájem se rušící vzory, dekadentní způsob vrstvení a luxusní detaily. Americká značky ví, jak se vrátit do podvědomí módního světa. 

Celý článek

Nová kolekce Burberry ve spolupráci s Vivienne Westwood právě dorazila

Luxusní kolekce s punkovým nádechem je unisex. Na kampani se podílela i legendární Kate Moss!

Celý článek

Kolekce Givenchy Pre-Fall 2019 byla inspirována mýtem o Íkarovi

Kreativní ředitelka Clare Waight Keller vytvořila pro Givenchy kolekci inspirovanou mýtem o Íkarovi. Dominovaly převážně zemité odstíny a elegantní střih.

Celý článek

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Vzory, barvy i motivy křičí z kolekce pre-fall 2019 značky Versace

Na přehlídkovém mole při příležitosti představení Versace kolekce byla ukázána různorodost střihů, barev, materiálů, a to jak pro muže, tak i pro ženy.

Celý článek

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek