dnes je 27.04.2017 a svátek má Jaroslav

Balmain to vzal v Pre-Fall 2017 punkově

Značka Balmin ve své poslední kolekci vsadila více na vzbuzení emocí a pocitů a vytvoření atmosféry než na samotnou strohou prezentaci jednotlivých modelů.

Více než na prezentaci individuálních modelů vsadil Olivier Rousteing na sílu okamžiku a celkovou atmosféru. Svou Pre-Fall kolekci pojal v duchu punkových hudebních hvězd. A to doslova. Cvoků bylo na modelech spoustu, ale to spadá pod Rousteingovo tvorbu již několik sezón. Punk ovšem v tomto případě platí také v přeneseném významu, jelikož pojetí kampaně se jen tak nevidí. Žádné strnulé pohyby, ale rovnou několik řádících modelek s mikrofony. 

Červené a modré kostky zaplnily velkou část kolekce. Na propínacích kabátkách, širokých nohavicích i pončech prozářili jinak černou kolekci. "Myslím, že mým cílem je udělat Balmain o něco mladší a s větším šmrncem," nechal se slyšet návrhář. Dal tím tak odpověď na to punkové pojetí, které tolik překvapilo a potěšilo souběžně. Zároveň dodal, že Pre-Fall má být také více o denní módě, než velkých večerních róbách: "Eleganci ženy ve večerních šatech všichni známe. A tak proč nepřinést trochu vyšší módy do každodenního oblékání?"  

Několik modelů z kolekce lehce připomínalo nádech Resort kolekce 2017, která se nesla v duchu orientální inspirace a barev západu slunce. V ostatních případech nám ale Pre-Fall přinesl vlnu černé, károvaného vzoru, zlatých a stříbrných cvoků a hlavně... kůže! Rousteing se pořádně vytáhl s jejím od prvního pohledu kvalitním prošíváním a kombinací s kovem.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA PRE-FALL 2017 BALMAIN

Související články

Svatební šaty Terezy Sabáčkové na léto 2017 v zajetí květin a krajky

Tereza Sabáčková potěšila novou letní kolekcí společenských a svatebních šatů. Co už tak perfektní kolekci ještě přidalo? Atmosféra křížové chodby Dominikánského kláštera!

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: NY Fashion week bude kratší a jarní kolekce Guess

Aktuální zpráva z módního světa hlásí, že newyorský Fashion week bude už od podzimu o něco kratší a přidáváme ještě jarní kampaň Guess. 

Celý článek