dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

BATIST Nej sestřička

Přidat na Seznam.cz
Světe div se, i zdravotním sestřičkám je co závidět! Své o tom ví dvanáctka odvážných, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička.

Modeling nemusí být vždy jen pro dívky, které jsou neobyčejně vysoké a zároveň neobyčejně štíhlé. Dvanáctka zdravotních sestřiček, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička jsou výjimkou potvrzující pravidlo.

Smyslem soutěže, která si klade za cíl vybrat nejlepší zdravotní sestru nejen z odborného hlediska, ale i z pohledu lidského, totiž není jen krása. Do soutěže se tak hlásí opravdové dámy, krásné nejen svým tělem, ale především duchem. Jsou vzdělané, přátelské a o zábavu s nimi není nouze. A že jich 8. října ve zcela zaplněném sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka, kde se konal již osmý ročník této velkolepé akce, byla pořádná porce.

Postarali se o ní mimo jiné i hvězdní hosté Tomáš Savka, Marcela Holanová, Heidi Janků, Michaela Gemrotová, Marián Vojtko, Jakub Smolík, Sharkass, Michaela Dolinová nebo Daniela Šinkorová.

  

A která sestřička se stala tou NEJ?

Porotu nejvíce okouzlila a BATIST Nej sestřičkou 2016 se stala Marcela Murasová z Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje jako vrchní sestra na neurochirurgickém oddělení.

2. místo Nej sestřička získala Jarmila Ryvová, vrchní sestra ortopedického oddělení z Nemocnice Sokolov.

3. místo Nej sestřička získala Jana Zelenková z Fakultní Nemocnice Motol, kde pracuje jako vrchní sestra pneumologické kliniky.

 

Osobnosti poroty

V porotě zasedl Radim Uzel, Jiří Krampol, Hana Krampolová, Kateřina Kornová, Uršula Kluková, Pavel Trávníček, Česká Miss Andrea Bezděková, Monika Trávníčková, Eva Hrušková, Lucy Junk a další.

 

 

Přidat na Seznam.cz
SESTŘIČKA ROKU SOUTĚŽ KRÁSY NEJ SESTŘIČKA 2016 FINALISTÉ SOUTĚŽĚ DAVID NOVOTNÝ JIŘÍ KRAMPOL DANIELA ŠINKOROVÁ SPOLEČNOST

Související články

10. ročník Batist Nej sestřička 2018 je definitivně minulostí

Tečkou za letošním ročníkem soutěže o nejsympatičtější zdravotní sestru či bratra Batist Nej sestřička 2018, bylo setkání známých osobností s dětmi a zdravotnickým personálem na oddělení Urologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Celý článek

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku - Ivanu Lelkesovou!

O prvenství v soutěži se utkalo deset zdravotních sestřiček, včetně dvou zdravotních bratrů, z nemocnic celé republiky. Kdo zasedl v porotě a jak to nakonec dopadlo?

Celý článek
Naomi Campbell Fashion Icon 2018

Naomi Campbell obdržela nejprestižnější módní cenu

Mezinárodní módní panel CFDA ocenil Naomi za její celoživotní přínos módě. 

Celý článek

Návrhářka Alena Wilson představila svou Pařížskou romanci

Kolekce Pařížská romance a další autorské kousky v podání modelek i známých osobností přinesla včerejší módní přehlídka Alena Wilson Fashion.

Celý článek

Finalisté soutěže Muž roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 zná své finalisty! Podívejte se na dvanáctku krasavců a už tipujte vítěze!

Celý článek

Finálový večer České Miss 2018 přinese televize Seznam

Celoplošná televize Seznam se 2. června blýskne vysíláním přímého přenosu z finálového večera České Miss. 

Celý článek

Druhý casting Muže roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 pokračoval o víkendu druhým a zároveň závěrečným kolem castingů, kde se sešlo pár desítek mladých mužů, kteří mají zájem soutěžit o nejvyšší posty.

Celý článek

Gucci a Beyoncé přinášejí vodu do Brundi

Voda je pro nás všechny samozřejmostí. Jsou ale místa, kde to tak není.

Celý článek