dnes je 24.05.2019 a svátek má Jana

BAZAAR CHARITY DRAŽÍ ŠATY PŘEDNÍCH ČESKÝCH NÁVRHÁŘŮ

Přidat na Seznam.cz
BAZAAR CHARITY pořádá velkolepou dražbu modelů předních českých návrhářů, neboť pomáhat potřebným je pro jeho členy přirozené, samozřejmé a absolutně automatické.

Pestrý život v prostorách pražské restaurace SOHO v úterý 25. února rozvíří velkolepá dražba unikátních modelů dámských rób a šatů, jimž vdechly život šikovné ruce předních českých módních návrhářů jako je Tatiana Kovaříková, Klára Nademlýnská, Ivana Mentlová či Beata Rajská.

Charitativní akce, jejíž organizaci zaštiťuje nadační fond BAZAAR CHARITY v čele se zakladatelkou Barbarou Nesvadbovou, proběhne v restauraci SOHO od 19:00 hodin a bude doprovázena dražbou limitované edice vzácného koňaku Martell Premier Voyage, která byla vytvořena k 300. výročí této luxusní značky.

Večerem, jímž přítomné hosty provede moderátor Leoš Mareš společně s českou violoncellistkou a příležitostnou modelkou Terezií Kovalovou, HBCH a jeho partneři opět podpoří jedince s mentálním a kombinovaným postižením.

Konkrétně finanční prostředky získané z koupi vzácného koňaku budou využity na zaměstnávání mentálně handicapovaných spoluobčanů. Vydražené šaty pak pomohou zajistit rehabilitační terapie malé Elence, která trpí těžkým pohybovým postižením.

"Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy NFBCH přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,”  objasňuje záměr celého večera zakladatelka Nadačního fondu Bazaar Charity Bára Nesvadbová.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI CHARITATIVNÍ AKCE HARPER´S BAZAAR CHARITY BARBARA NESVADBOVÁ TATIANA KOVAŘÍKOVÁ KLÁRA NADEMLÝNSKÁ BEATA RAJSKÁ IVANA MENTLOVÁ

Související články

Chiara Ferragni proti šikaně

Italské blogerce, módní ikoně a návrhářce jsme se nedávno věnovali hlavně kvůli její nové kolekci oblečení a bot. Nyní ale Chiara využila své popularity k osvětě a spojila své jméno s neziskovou organizací Stomp Out Bullying.

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Vánoční stromky podle designerů

Čas neúprosně utíká a Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Pokud se na nákup vánočního stromku teprve chystáte, nechte se inspirovat díly z rukou velkých módních domů.

Celý článek

Jitka Klett for Fashion Revolution

Úspěšná módní návrhářka uspořádala jedinečný, módou a uměním protkaný charitativní večer při světové premiéře JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION.

Celý článek

Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního bazaru

Finanční postředky získané z 12. ročníku tradičního charitativního bazaru, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden, půjdou na dobročinné účely. 

Celý článek