dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

BAZAAR CHARITY DRAŽÍ ŠATY PŘEDNÍCH ČESKÝCH NÁVRHÁŘŮ

BAZAAR CHARITY pořádá velkolepou dražbu modelů předních českých návrhářů, neboť pomáhat potřebným je pro jeho členy přirozené, samozřejmé a absolutně automatické.

Pestrý život v prostorách pražské restaurace SOHO v úterý 25. února rozvíří velkolepá dražba unikátních modelů dámských rób a šatů, jimž vdechly život šikovné ruce předních českých módních návrhářů jako je Tatiana Kovaříková, Klára Nademlýnská, Ivana Mentlová či Beata Rajská.

Charitativní akce, jejíž organizaci zaštiťuje nadační fond BAZAAR CHARITY v čele se zakladatelkou Barbarou Nesvadbovou, proběhne v restauraci SOHO od 19:00 hodin a bude doprovázena dražbou limitované edice vzácného koňaku Martell Premier Voyage, která byla vytvořena k 300. výročí této luxusní značky.

Večerem, jímž přítomné hosty provede moderátor Leoš Mareš společně s českou violoncellistkou a příležitostnou modelkou Terezií Kovalovou, HBCH a jeho partneři opět podpoří jedince s mentálním a kombinovaným postižením.

Konkrétně finanční prostředky získané z koupi vzácného koňaku budou využity na zaměstnávání mentálně handicapovaných spoluobčanů. Vydražené šaty pak pomohou zajistit rehabilitační terapie malé Elence, která trpí těžkým pohybovým postižením.

"Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy NFBCH přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,”  objasňuje záměr celého večera zakladatelka Nadačního fondu Bazaar Charity Bára Nesvadbová.

 

MÓDNÍ NÁVRHÁŘI CHARITATIVNÍ AKCE HARPER´S BAZAAR CHARITY BARBARA NESVADBOVÁ TATIANA KOVAŘÍKOVÁ KLÁRA NADEMLÝNSKÁ BEATA RAJSKÁ IVANA MENTLOVÁ

Související články

Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního bazaru

Finanční postředky získané z 12. ročníku tradičního charitativního bazaru, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden, půjdou na dobročinné účely. 

Celý článek

Módní přehlídka mladých talentů a charitativní večer pro dobrou věc pod záštitou JITKA KLETT již 15. 11. v Praze

Návrhářka Jitka Klett pořádá 15. listopadu charitativní večer s módní přehlídkou, kde se kromě jejích úžasných oděvů objeví i kolekce žáků středních uměleckých škol z celé republiky.

Celý článek

Návrat sexuality v ženské Resort kolekci 2019 od Christophera Kane

Poslední dobou se v módě slučují muži i ženy dohromady, ale Christopher Kane je spolehlivě oddělil. 

 

Celý článek

Největší módní trendy z přehlídkových mol jarní sezony 2019

Kolekce na jaro a léto 2019 s sebou přinesly mnoho nových, ale také inovativních trendů. O jakých trendech je řeč a troufnete si na ně i vy? 

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o Victoria's Secret Fashion Show 2018

Každoročně očekávaná módní přehlídka Victoria's Secret se blíží. Proto vám přinášíme to nejdůležitější, co byste měli o největší přehlídce roku vědět.

Celý článek

Křehká kolekce Nadotek pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel

Oděvní designérka Liběna Rochová a výtvarník Musa společně vytvořili kolekci, aby pomohli lidem trpícím nemocí motýlích křídel. 

Celý článek

Victoria Beckham oslavila 10. výročí od založení vlastní značky

Victoria Beckham představila svou kolekci Jaro/Léto 2019 a oslavila 10. výročí od založení vlastní značky.

Celý článek

Ležérní elegance v nové Hermés Resort kolekci 2019

Luxusní značka Hermés v čele s Nadège Vanhee-Cybulski představila svou uvolněnou verzi kolekce Resort.

Celý článek