dnes je 20.01.2019 a svátek má Ilona

Bella Hadid a téma pláže na přehlídce Michael Kors Collection

Michael Kors o sobě prozradil, že je člověk, který umí zvednout náladu. Což se v dnešním světě plném zármutku hodí. Proto svou kolekci zahalil do veselých barev a prostředí pláže.

Představte si bílé módní molo, na zdech barevné instalace umělkyně Christiny Zimpel, které v divácích měly vyvolávat pocity slunečních dnů strávených na pláži. Zimpel je rodačkou z Perthu v Austrálii, proto jí tématika celé kolekce byla blízká.

Návrhář i se svou manželkou na začátku roku projel ostrovy Bora Bora a Tetiaroa, kde našel inspiraci v podmořském světě. Proto jsou v kolekci k vidění surfařské košile, kašmírové svetry i jednoduché bavlněné šaty v živých odstínech.

Žlutá, světle modrá, zelená i růžová jsou barvy, které doprovází květinové potisky, třásně i volánky. Šaty v několika délkách, klasické dámské sáčko ale také mikiny a košile jsou představením jara 2019. Mezi posledními modely si najdou své i milovníci černobílých kombinací, které jsou v tomto případě víc než sexy. Na všech pak najdete malou mořskou hvězdici jako symbol podmořského světa. A mezi nimi i tolik oblíbenou Bellu Hadid.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS COLLECTION BELLA HADID JARO 2019

Související články

Saint Laurent ukazuje pravou tvář letní kampaně

Modelky v této kampani hrají roli nových aristokratů a rozhodně se nebojí své sexuální orientace. Vypadají totiž báječně.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Celý článek

TOP 26 nejkrásnějších plesových šatů od návrhářských špiček

Blíží se plesová sezóna. Večerní róba je klíčovým vyjádřením sebe samé. Co nabízí nejluxusnější značky a mistři v oboru? Výběr toho nejlepšího zde… 

Celý článek

Půvabné spojení rtěnky Dior a modelky Belly Hadid

Bella Hadid je jasnou hvězdou značky Dior Makeup. Před pár měsíci spuštěný mini film na téma Halloween je následován další kampaní s názvem Wishes.

Celý článek

Gucci ve své nové kolekci představil kulturní dědictví

Důležitost kulturních odkazů je tématem nové kolekce značky Gucci. Mix tradicí, retro střihů i inovativních materiálů tvoří dokonale barevný look.

Celý článek

Prada v nové kampani představila západ slunce připomínající peklo

Západ slunce v opravdu velkém provedení působí, spíše jako by samotné peklo vystoupilo na zem. Netradičně pojatá kampaň je z rukou fotografa Willy Vanderperre.

Celý článek

Obrazem: Jak oslavily konec roku známé osobnosti?

Bujaré, akční, pohodové i veselé oslavy přelomu roku 2018 / 2019 proběhly snad po celém Světě. Jak oslavily poslední den v roce zahraniční celebrity?

Celý článek