dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

BiOrganica otevřela showroom exkluzivní BIO kosmetiky v sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily

Přidat na Seznam.cz
V sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze na Ořechovce, byl slavnostně otevřen ateliér biOrganica – showroom exkluzivní BIO kosmetiky.

Výjimečné události se zúčastnila řada známých osobností, např. Petra Nesvačilová, Kaira Kateřina Hrachovcová, Marta Ondráčková, Kristýna Janáčková, Vlastina Svátková, Tamara Klusová a především Aňa Geislerová, která předala šek v hodnotě 40 000 Kč do rukou ředitelky Klubu cystické fibrózy.

Simona Zábranská, ředitelka klubu a zároveň maminka již dvacetileté dcery trpící tímto dědičným závažným onemocněním, který postihuje zejména dýchací a trávicí ústrojí, šíří osvětu nemoci a bojuje za pacienty s cystickou fibrózou na všech frontách. Na podporu projektu putoval výtěžek z prodeje limitované edice Bio denního pleťového oleje Inlight s názvem „Made by Aňa“ s osobním věnováním herečky.

Zakladatelky firmy biOrganica Andrea Vaníčková a Petra Bergová představily nejen celý koncept biOrganica, ale také produktové novinky pro nadcházející sezónu a široké portfolio připravovaných projektů.

Značný zájem na sebe upoutal unikátní projekt Noste svoji tvář s dekorativní bio kosmetikou Zuii Organic, která se ručně vyrábí v Austrálii s 95 až 97% výtažky z květin. Snaží se podtrhnout vlastní osobitost a autenticitu přirozené krásy každé ženy. BiOrganica spustí také projekt „vratných obalů Inlight“. Spolu s firmou Amansoy Candle budou vyrábět elegantní svíčky z bio sójového vosku se speciálně namíchanou vůní připomínající bio balzámy Inlight.

V plánu je rovněž spolupráce s organizací Sázíme stromy zabývající se obnovou zaniklých alejí. Zde by se biOrganica chtěla zapojit finančně i při vlastním vysazování starých odrůd stromů. V neposlední řadě bude BiOrganica partnerem odborného sympozia Dětský spánek očima antropologů. Na podzim jej pořádá antropoložka Mgr. Lenka Medvecová, autorka knihy Prosím spinkej, která bude hostit světově proslulého amerického antropologa Jamese J. MCKennu. 

Martin Goga; De Veyrinas Photography
 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BIO KOSMETIKA BIORGANICA ZUII ORGANIC KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek