dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

BiOrganica otevřela showroom exkluzivní BIO kosmetiky v sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily

Přidat na Seznam.cz
V sochařském ateliéru uvnitř Kafkovy vily, rodinném domě sochaře Bohumila Kafky a jeho ženy Berty v Praze na Ořechovce, byl slavnostně otevřen ateliér biOrganica – showroom exkluzivní BIO kosmetiky.

Výjimečné události se zúčastnila řada známých osobností, např. Petra Nesvačilová, Kaira Kateřina Hrachovcová, Marta Ondráčková, Kristýna Janáčková, Vlastina Svátková, Tamara Klusová a především Aňa Geislerová, která předala šek v hodnotě 40 000 Kč do rukou ředitelky Klubu cystické fibrózy.

Simona Zábranská, ředitelka klubu a zároveň maminka již dvacetileté dcery trpící tímto dědičným závažným onemocněním, který postihuje zejména dýchací a trávicí ústrojí, šíří osvětu nemoci a bojuje za pacienty s cystickou fibrózou na všech frontách. Na podporu projektu putoval výtěžek z prodeje limitované edice Bio denního pleťového oleje Inlight s názvem „Made by Aňa“ s osobním věnováním herečky.

Zakladatelky firmy biOrganica Andrea Vaníčková a Petra Bergová představily nejen celý koncept biOrganica, ale také produktové novinky pro nadcházející sezónu a široké portfolio připravovaných projektů.

Značný zájem na sebe upoutal unikátní projekt Noste svoji tvář s dekorativní bio kosmetikou Zuii Organic, která se ručně vyrábí v Austrálii s 95 až 97% výtažky z květin. Snaží se podtrhnout vlastní osobitost a autenticitu přirozené krásy každé ženy. BiOrganica spustí také projekt „vratných obalů Inlight“. Spolu s firmou Amansoy Candle budou vyrábět elegantní svíčky z bio sójového vosku se speciálně namíchanou vůní připomínající bio balzámy Inlight.

V plánu je rovněž spolupráce s organizací Sázíme stromy zabývající se obnovou zaniklých alejí. Zde by se biOrganica chtěla zapojit finančně i při vlastním vysazování starých odrůd stromů. V neposlední řadě bude BiOrganica partnerem odborného sympozia Dětský spánek očima antropologů. Na podzim jej pořádá antropoložka Mgr. Lenka Medvecová, autorka knihy Prosím spinkej, která bude hostit světově proslulého amerického antropologa Jamese J. MCKennu. 

Martin Goga; De Veyrinas Photography
 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BIO KOSMETIKA BIORGANICA ZUII ORGANIC KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Rakouská přírodní značka dieNikolai přichází se skvělou biodynamickou kosmetikou a vánočními balíčky

Veganská kosmetika z rakouského města Wachau představuje svou kosmetickou značku dieNikolai a vánoční balíčky pro různé typy pleti. Máte rádi vína Ryzlink a Veltlín? Pak budete spokojeni, protože i tohle jsou tajné přísady.

Celý článek

Jasmina Alagič pokřtila novou vegan rtěnku značky ANY COSMETICS

Anežka, známá jako Not So Funny Any je jedinou známou Češkou, která vytvořila vlastní a zcela nezávislou kosmetickou řadu. Podporu Anežka získala i u Global Social Awards.

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek