dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Blanka Matragi oblékla finalistky České Miss

Přidat na Seznam.cz
Tomu však předcházel náročný fitting v Obecním domě, během něhož Blanka Matragi finalistkám udílela cenné rady.
Česká Miss 2016

Osobní setkání s Blankou Matragi je vždy velkým potěšením a poctou, kterou však ne každý na vlastní kůži zažije, pokud tedy nepatří ať už ke stálé či jen příležitostné klientele této proslulé módní návrhářky, jež svou originální tvorbou uchvacuje celý svět.

Proto je nám velkou ctí, že díky práci, která nás tolik naplňuje, i my patříme mezi ty, kterým se této možnosti dostává. A to v co možná největším rozsahu, tak abychom vás mohli vždy včas informovat o novinkách, které se pod rukama této inspirativní dámy právě urodily.

O podobných pocitech by ale mohly otevřeně promluvit i finalistky jediné národní soutěže krásy Česká Miss, které právě v těchto dnech rukama Blanky Matragi osobně prochází, neboť česká módní návrhářka do letošního ročníku soutěže, jehož finálový večer proběhne již tuto sobotu 2. dubna, vstoupila nejen jako člen odborné poroty, ale z celkem pochopitelných důvodů se zde realizuje i coby oficiální Fashion partner.

Díky tomu se dívky mohly s paní Blankou nejen osobně poznat, ale i obléknout prvotřídní společenské róby z její aktuální kolekce ELEMENTS, které módní návrhářka speciálně pro příležitost finálového večera Česká Miss 2016 upraví na míru tak, aby každé finalistce padly co nejdokonaleji. Pokud jste si tedy až do tohoto okamžiku mysleli, že výběr desítky šatů v hodnotě hned několika stovek tisíc korun je něco jednoduchého, pak vás z tohoto omylu jednoduše vyvedeme.

Fitting na prvním místě

Nežli si každá z dívek v prostorách Obecního domu vybrala právě ten svůj kousek, ve kterém se v průběhu slavnostního večera představí, musela se podrobit několika hodinové zkoušce pod odborným dohledem módní návrhářky, která finalistkám udělila i několik cenných rad, nejen jak šaty správně nosit, ale také jak s nimi zacházet při chůzi.

Která z dívek si v šatech od Blanky Matragi dojde pro vytoužený titul královny krásy? To se dozvíme již tuto sobotu.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI BLANKA MATRAGI ČESKÁ MISS ELEMENTS ČESKÁ MISS 2016

Související články

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Chiara Ferragni proti šikaně

Italské blogerce, módní ikoně a návrhářce jsme se nedávno věnovali hlavně kvůli její nové kolekci oblečení a bot. Nyní ale Chiara využila své popularity k osvětě a spojila své jméno s neziskovou organizací Stomp Out Bullying.

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Jitka Klett for Fashion Revolution

Úspěšná módní návrhářka uspořádala jedinečný, módou a uměním protkaný charitativní večer při světové premiéře JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION.

Celý článek

Návrat sexuality v ženské Resort kolekci 2019 od Christophera Kane

Poslední dobou se v módě slučují muži i ženy dohromady, ale Christopher Kane je spolehlivě oddělil. 

 

Celý článek

Největší módní trendy z přehlídkových mol jarní sezony 2019

Kolekce na jaro a léto 2019 s sebou přinesly mnoho nových, ale také inovativních trendů. O jakých trendech je řeč a troufnete si na ně i vy? 

Celý článek