dnes je 27.06.2017 a svátek má Ladislav

Blanka Matragi uchvacuje svou kolekcí Haute Couture 2012 – spletete si ji snadno s uměním!

Blanka Matragi - Haute Couture kolekce 2012 k oslavám svých 30 let tvorby

Je veřejně známé, že šaty proslulé české návrhářky stojí 200 až 300 tisíc korun, pokud se zatoužíte v jejich šatech vdávat, zaplatíte až půl milionu a více. Říkáte si, „tak to není nic pro mne“! Jenomže to jste je možná ještě neviděly. Takovou krásu, jakou odprezentovala Blanka Matragi jako svoji Haute Couture kolekci 2012 k oslavám svých 30 let tvorby, neuvidíte ani na červené koberci Oscarů či Golden Globes, ani v jiných luxusních kolekcích. Blanka Matragi je totiž ještě luxusnější a dokonalejší.

Není se co divit. Blanka Matragi šije totiž pro princezny. A také šije s důrazem na výtvarno. Každé její šaty jsou velkým uměleckým dílem. Není to žádné oblečení, je to umění. Na látky, ze kterých své modely Blanka Matragi šije, přímo maluje. Dnes navíc již návrhářce vypomáhá moderní technika a návrhy mohou vznikat v počítači a na látku je pak návrhářka digitálně reprodukuje. Kolekce Haute Couture 2012 české návrhářky Blanky Matragi obsahuje 55 modelů luxusních společenských šatů. Každé šaty jsou originálem. Autorka se při jejich tvorbě inspirovala hudbou, architekturou a grafikou.

 

Zdroj obrázků: Blanca.com

HAUTE COUTURE LUXUSNÍ MODELY SPOLEČENSKÉ ŠATY BLANKA MATRAGI ŠATY OBLEČENÍ MATRAGI ČESKÉ NÁVRHÁŘKY

Související články

Jaký střih šatů sluší ženám s větším bříškem?

Trápí vás, že nemáte ploché břicho, a možná ještě více to, že pak vám obchody nedávají žádnou šanci se elegantně obléknout? Poradíme, po jakém střihu se máte porozhlédnout!

Celý článek

Této sezóně by měly dominovat šaty!

Módní trendy pro tuto sezónu již byly rozšířeny z módních přehlídek na každodenní oblečení všech, kteří zbožňují týden módy a dychtivě sledují módní trendy. Samozřejmě, že všichni bychom rádi vypadali jako modelky z prohlídky- a tuto sezónu to můžeme dosáhnout, jen s nějakým originálním kombinováním.

Celý článek