dnes je 22.09.2019 a svátek má Darina

BLOGES INSTA MARKET

Přidat na Seznam.cz
Vezměte do ruky diář a zapište si datum dalšího Bloges Marketu. Tentokrát to bude opravdu velké a u toho nesmíte chybět.

Už by nám ani nestačily obě ruce na to, abychom spočítali, kolik vlastně těch Bloges Marketů již bylo. A je tu další! Pokaždé holky Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a Kristýna Poliček slibují, že bude zase o něco lepší než ten předchozí. A víte co? Vždy to tak opravdu bylo. Takže pokud máte volné odpoledne v neděli 19. května, nenechte si tuto akci ujít. Pokud volno nemáte, doporučujeme si ho udělat a zastavit se na největším výprodeji stylových šatníků českých influencerů.

Celá akce se bude konat od 14 do 19 hodin v nádherných prostorách Galerie SmetanaQ Café & Bistro ve třetím patře. Tyto prostory se nachází v centru Prahy s výhledem na Vltavu a Pražský hrad, takže pokud byste si náhodou nic nevybrali, můžete to celé spojit s procházkou a chvilkou nad výbornou kávou. O skvělé odpoledne tak máte postaráno.

Abychom nezapomněli, tato akce nebude jen pro ženy. Ze svých šatníků do prodeje dávají dost kousků i muži. Chybět totiž nebudou ani finalisté soutěže Instaherou, takže je se na co těšit.

archiv Nikol Moravcové

Přidat na Seznam.cz
BLOGES MARKET BLOGES INSTA MARKET INSTAHERO VÝPRODEJ NÁKUPY Z DRUHÉ RUKY INFLUENCEŘI BLOGERKY NIKOL MORAVCOVÁ MICHAELA ŠTOUDKOVÁ

Související články

Váš chytrý šatník: podzimní kolekce Lindex

Otevřít skříň, vybrat ty pravé kousky a do pár minut odejít. Sen každé ženy! Ovšem nyní se může stát skutečností. Oděvní značka Lindex vám s tím totiž hravě pomůže.

Celý článek

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

POKRAČOVÁNÍ REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Na začátku března jsme vás infomovali o spuštění unikátní reality show v online světě - INSTAHERO / Česko - Slovensko hledá influencera. Nyní je show již ve své polovině. 

Celý článek

REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Reality show a sociální sítě? O tom bude INSTAHERO. Nová soutěž, která bude tvořit budoucnost obsahu Instagramu.
 

Celý článek

Nemáte s kým slavit Valentýna? Kupte si dárek sama pro sebe

Svatý Valentýn se blíží, pokud však nejste ve vztahu, nezoufejte. Oslavte si ho i vy sama. Udělejte si radost! Pár tipů, které vás inspirují...

Celý článek

Nikol Moravcová: jak se změnil její život po svatbě a na čem nyní pracuje

Blogová scéna v České republice je neodmyslitelně spjata se jménem Nikol Moravcové. Kam se její blog za ta léta dostal a bude v něm dále vůbec pokračovat? 

Celý článek

Jaké oblibě se těší outletové obchody v zahraničí a u nás?

Zlevněné značkové zboží se prodává nejen ve slevách. Přebytečné, kazové nebo to nižší kvality lze koupit za minimální cenu i v outletech. Kupují ho však lidé doopravdy?

Celý článek

NIKOL MORAVCOVÁ BLOGES MAMA MARKET

Již po patnácté se bude konat největší výprodej stylových šatníků předních českých blogerek & influencers. 

Celý článek