dnes je 27.05.2017 a svátek má Valdemar

Boho nevěsty poslouchejte: Tohle jsou ty nejkrásnější šaty přesně pro vás!

Když přijde na řadu řeč o svatbě, první nad čím my dívky či ženy přemýšlíme, jsou svatební šaty. A právě na svatební šaty se dnes zaměříme. Boho šaty jsou totiž čím dál tím víc na vzestupu. 

Ano je to tak. Boho šaty v poslední době patří mezi ty nejoblíbenější. Především v létě. Pokud tedy plánujete svatbu v letních dnech, u moře na pláži, církevní svatbu nebo prostě toužíte po „jednoduchých“ šatech, máme pro vás dokonalou inspiraci. Šaty z jemné krajky, rafinovaný vintage styl, vlající rukávy, nádherné květiny a další krásné detaily, které svatební boho šaty nabízejí.

Hluboký výstřih

Šaty s hlubokým výstřihem, krajkou a šifonovou sukní jsou jednoznačně neodolatelné. Romantické zavazování na rameni z těchto šatů dělá krásný unikát. Najdou se však i takové, které jsou zdobené barevnou krajkou a do letních dnů jsou ideální.

Holá záda

Holá záda patří mezi další zajímavé letní trendy. Nejen, že vám není horko, ale budete vypadat neodolatelně sexy a přitom něžně. Zkuste vsadit na romantiku a vystavte svá záda na obdiv. Můžete sáhnout i po šatech, které jsou odhalené jen lehce, a zbytek skrývá jemná krajka. 

Výstřih a rozparek

Neodolatelná kombinace. Možná si říkáte, že je to vulgární, ale to je omyl. Panuje zde totiž rovnováha a odhaluje se bohémský duch. Nezapomeňte také na volbu ideálních bot, které z šatů budou vyčuhovat.

Odhalená ramena

Mezi letošní trendy patří odhalená ramena, to jistě víte. A co takhle takový styl svatebních šatů? Sálá z nich jemnost a něžnost. No, řekněte sama, nejsou nádherné?

Líbí se vám svatební šaty?

Doufám, že se pro vás některé z nich staly inspirací!

 

pinterest.com

BOHO SVATEBNÍ ŠATY ŠATY KRAJKA ODHALENÁ RAMENA VINTAGE STYL ROZPAREK LETNÍ TRENDY

Související články

Jaký střih šatů sluší ženám s větším bříškem?

Trápí vás, že nemáte ploché břicho, a možná ještě více to, že pak vám obchody nedávají žádnou šanci se elegantně obléknout? Poradíme, po jakém střihu se máte porozhlédnout!

Celý článek

Svatební trendy pro rok 2018

Za poslední dobu mnoho návrhářů představilo kolekce svatebních šatů, které ženám rozzářily úsměv dokořán. My se zaměřili na svatební trendy, jež budou absolutně IN v roce 2018. Pro ženu je svatební den jeden z nejkrásnějších momentů v životě, a proto je velmi důležité, aby každá žena docílila dokonalých šatů a doplňků.

Celý článek