dnes je 26.09.2016 a svátek má Andrea

Bomber "Not your baby" vás pobaví

Občas se stane, že nás některý módní kousek naprosto uchvátí. Pro tentokrát to zvládl bomber značky Reformation.

Hedvábné bombery se staly poněkud všudypřítomné a to především díky přehlídkám v Paříži v roce 2015. Jejich popularita nezpomaluje ani v aktuálním roce a díky značkám Gucci a Louis Vuitton můžete nakupovat bombery i v elegantní retro verzi.

Bombery však nejsou jenom pánskou záležitostí, v oblibě by je měly mít i ženy. Jsou totiž naprosto cool! Tak přemýšlí i značka Reformation, která svůj nový kousek nazvala „Baby jacket“, vyhlížejíc drzým dojmem právě díky vtipnému nápisu „Not your baby“ našitému na zádech.

Ať už si pod tím představíte cokoliv, věřte, že s tímto bomberem leckoho zaujmete a vyloudíte mu úsměv na tváři. Ostatně o tom móda je, o zábavě a humoru. Tak se bavte!

thereformation.com

REFORMATION BOMBER LOUIS VUITTON GUCCI

Související články

Bombery ovládly módní scénu

Pro někoho jen nafouknutá bunda, pro jiného trend podzimu 2016. Bombery se dostaly na výsluní a zaplnily regály obchodů natolik, že je třeba naučit se je nosit. I kdybyste tvrdila, že se vám vážně nelíbí!

Celý článek

John Elliott představil pastelovou pánskou kolekci pro jaro 2017

Hlavně bílá natónovaná do šedé a béžové. Kontrast v brčálově zelené a střihy nekomplikované, postavené na bomberech. John Elliott ví, kam směřovat jaro 2017 v pánských šatnících. 

Celý článek