dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

Britská královna vs. deštivé počasí

Už jste si toho všimli také? Pojďte se s námi podívat na úžasný cit anglické královny pro barevné kombinace jejích outfitů.

Být členem královské rodiny není vždy snadné

Když se řekne počasí ve Velké Británii, každý si představí snad jen jedno. Neustálý déšť a zatažená obloha. Kdo kdy Spojené království navštívil, jistě potvrdí, že tomu není jinak. Musí se tomu přizpůsobit i členové britské královské rodiny, kteří jako reprezentanti státu hojně navštěvují často venkovní akce.

Královská móda - konzervativní, ale stále stylová

Královna Alžběta II. však na déšť vyzrála a přinesla tak nový trend do módního světa. Královna prostě umí vypadat stylově, i když se obloha zamračí zrovna, když musí konat své královské povinnosti. Ačkoli všichni dobře vědí, že britská královna vypadá stylově ve svých různě barevných outfitech, které však mají stejné střihy, ve spojení s loveckými botami, ale možná jste si nevšimli toho, že kromě barvy šatů, kloboučků, kabátů a dalšího královna ladí i barvu svého deštníku. Ke každému outfitu má úplně jiný deštník. Není se čemu divit. Když jste členem královské rodiny, jste na očích veřejnosti, a u královny to platí dvojnásobně. Královna Alžběta problém s deštěm postě vyřešila, jak nejelegantněji mohla. Na její outfity s deštníkem se můžete podívat v galerii.

BuzzFeed; today.com

ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ MÓDA BRITSKÁ MÓDA BRITSKÝ STYL KRÁLOVSKÁ RODINA KRÁLOVSKÁ MÓDA KRÁLOVNA ALŽBĚTA II

Související články

Nový trend - džíny s perličkami

Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Zkameněliny a mušle inspirovaly Resort kolekci od Alexandra McQueen 2019

Populární anglická značka si vybrala nezvyklou inspiraci a múzu. Co návrhářku Sarah Burton k tomuto kroku vedlo?

Celý článek

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Co milujeme na nesmrtelné módě 80. let?

Osmdesátá léta se lecčím zapsala do módních dějin a návrháři se touto dekádou dodnes s oblibou inspirují. Jaké byly největší trendy právě těchto extravagantních let? 

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Celý článek

Jak vypadat stylově a chic i v podzimních dnech?

Podzimní počasí je nevyzpytatelné. Ačkoliv může být jeden den slunečných 15 °C, druhý den se může ochladit na 5 °C. Ukážeme vám, jak být připravena na každé počasí, a ještě u toho vypadat stylově. 

Celý článek