dnes je 25.05.2019 a svátek má Viola

Cara Delevingne tančí s návrhářem Jimmy Choo v rytmu diska

Přidat na Seznam.cz
Nejaktuálnější kampaň módního obuvníka Jimmy Choo přináší populární modelku a jedny krásné třpytivé střevíčky.

Britský obuvník uvádí kampaň a s ní i doprovodný film nazvaný „Shimmer in the Dark“, který představuje modelku Caru Delevingne v párty kompletu. Filmařem tohoto snímku se stal Australan Lorin Askill, který doprovází modelku po ulicích New Yorku na cestě nocí plné očekávání. Cara je oblečená do červených flitrových extra mini šatů a na nohou jí září třpytivé kotníkovky Jimmmy Choo. Doposud nejslavnější kousek z nové kolekce pro rok 2018. V kolekci však najdete i klasické lodičky, páskové boty a další kotníkové kousky.

Kreativní ředitelka Sandra Choi vytvořila pro jaro 2018 řadu „tanečních Choo“, které jsou inspirované disko stylem, jiskrou a nápadem večerního oblékání. „Tato sezóna není o jednom pohledu, je to o mnoha způsobech, jak se žena může oblékat do nočního města – ale vždy s hravým půvabem. Natáčení a film dokonale zachycují pocit očekávání a nakažlivé energie, kterou můžete získat při noční párty. Je pro nás důležité, ukázat zábavnou stránku značky,“ řekla Choi a dodala, že ji vždy přitahovala Delevingne milující zábavu a přitažlivost.

wwd.com

 

Přidat na Seznam.cz
BOTY A OBUV JIMMY CHOO CARA DELEVINGNE BOTY LODIČKY KOTNÍKOVÉ BOTY TŘPYTIVÉ BOTY

Související články

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek

Šest modelek, které i přes svou nízkou výšku uspěly

Pro modelky je výška stále velmi podstatná. U žen se pohybuje většinou v rozmezí 175 - 180 centimetrů, pokud má některá méně, musí být velmi zajímavá. Některým modelkám se i přes nízkou výšku podařilo uspět a my vám je nyní představíme. 

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek

Pánská móda: které kousky jsou v nadcházející sezóně IN?

Slunečných dní je čím dál více a to znamená jediné. Je čas na jarní kolekce! Především definitivně obměnit zimní šatník za nový. Co je letos pro pány IN?

Celý článek
Pánská jarní obuv 2019

Jarní obutí pro pány - do práce i do přírody

Slunečné počasí se střídá s deštěm, prašné cesty se mění v bahnité, náledí minimálně příštích sedm měsíců nezažijeme, a to vše dohromady znamená jediné. Potřebujeme obměnit botník.

Celý článek

Adriana Lima představuje v nové kampani brazilskou obuv

Možná vám název Schutz nic neřekne. Je to značka obuvi, v čele jejíž kampani teď stojí nádherná Adriana Lima. Dobrou zprávou je, že tuto obuv si objednáte až do ČR!

Celý článek

Vlákna z ananasů Pinatex začíná používat i Hugo Boss v nové kolekci veganské obuvi

Pinatex je jedinečná přírodní textilie, která by v budoucnosti mohla nahradit kožené textilie, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Tuto technologii začala používat i značka Hugo Boss.

Celý článek

Modelka Kaia Gerber září v nové jarní kampani značky Jimmy Choo

Sedmnáctiletá modelka Kaia Gerber se stala novou tváří jarní a letní kampaně módního domu Jimmy Choo. Není pochyb o tom, že jde ve šlépějích své matky, známé supermodelky Cindy Crawford.

Celý článek