dnes je 29.06.2016 a svátek má Petr a Pavel

Česká Miss je jen jedna

Nová Česká Miss 2016, Česká Miss World a Česká Miss Earth bude zvolena na finálovém galavečeru 2. dubna 2016 ve Smetanově síni Obecního domu v Praze.
Česká Miss

Mediální kampaň České Miss, která vyvrcholí finálovým galavečerem 2. dubna 2016 v Obecním domě v Praze, již byla spuštěna. Tvářemi kampaně se stali ostřílení moderátoři Leoš Mareš a Libor Bouček, který je zároveň i autorem scénáře večera. Vizuální stránku má na svědomí fotograf David Váňa.

Celý galavečer, kde se utká o titul desítka finalistek, bude laděn do fialové barvy, která má evokovat exotické Thajsko, kde bylo 10 nejkrásnějších dívek na čtrnáctidenním soustředění. Během večera bude také ukončeno hlasování pro diváky, kteří mohou vyhrát exotický zájezd do Thajska nebo diamantový šperk. O kulturní program večera se postará kapela No Name nebo Slza a přímý přenos uvidíme na obrazovkách televize Prima.  

 

 
ČESKÁ MISS 2016 ČESKÁ MISS WORLD ČESKÁ MISS EARTH MÓDA GALAVEČER LIBOR BOUČEK LEOŠ MAREŠ PRIMA DAVID VÁŇA

Související články

Aktuálně ze světa módy: Kendall Jenner pro Estée Lauder a Dior oznámí novou kreativní ředitelku

V dnešní době si ji docela oblíbili - Kendall Jenner stojí v čele kampaně Estée Lauder. A očekává se jmenování nové kreativní ředitelky módního domu Dior. 

Celý článek

The Neon Demon – v hlavní roli Saint Laurent, Giles a Armani

Nový atypický horor režiséra Nicolase Winding Refna zve diváka do prostředí losangeleského módního průmyslu, který nemůže být ochuzen o návrháře světového formátu.

Celý článek