dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Česká Miss oznámila, kdy a kde proběhne finálový večer

Redakce Móda.cz se zúčastnila tiskové konference, na které mimo jiné zaznělo i místo a datum finálního večera letošního ročníku soutěže Česká Miss. 

Další tisková konference přinesla konečně termín a místo finálového večera aktuálního ročníku České Miss. Korunku si vítězka v roce 2018 odnese 2. června z multifunkční arény Gong v Ostravě. Kromě toho bude moci navázat také spolupráci s kosmetickou firmou v hodnotě tři čtvrtě milionu korun a další ceny dosáhnou dalšího milionu korun. Zároveň odjede reprezentovat Českou republiku na Miss Universe. „Ostrava nebyla zvolena náhodou. Kromě toho, že je Gong velmi atraktivním místem, to má i svoji symboliku. Loni se národní soutěž krásy vracela po deseti letech do Brna, letos se vrací po dvaceti letech do Ostravy. Zároveň byla Ostrava místem zrodu myšlenky soutěže krásy Miloše Zapletala a historicky první Miss ČR Ivana Christová byla zvolena právě v Ostravě,“ zavzpomínala ohledně místa konání Eva Čerešňáková.

A co čeká na semifinalistky, které se budou snažit probojovat až k finálovému večeru v Ostravě? Po všech castinzích je jich dohromady 47 a už 6. dubna se chystají na vyřazovací kolo v hotelu Augustine v Praze. Do finále se jich probojuje pouze deset. Poté absolvují několik focení, soustředění v luxusní Ville Memories, dvoudenní kurz přežití, workshopy a týdenní pobyt v Chorvatsku na jachtách. 

Prohlédněte si další fotografie ze zákulisí a z tiskové konference...

Foto: Roman Souček / Miss Events

ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2018 FINÁLE FINÁLOVÝ VEČER

Související články

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Zprávy z módy: Umělecký ředitel Lucas Ossendrijver odchází z módního domu Lanvin

Tento krok přichází v návaznosti na rozsáhlé změny ve francouzském módním domě, který má nového majitele, společnost Fosun International.

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

Celý článek

Zprávy z módy: Meghan Markle odmítá nosit šaty své kamarádky návrhářky Victorie Beckham

Krásná vévodkyně na sebe prozradila i to, co nechtěla. Značku Victoria Beckham odmítá z jednoho jediného důvodu!

Celý článek

Balmain se vrací k mistrovské práci vysoké módy

Dvorní návrhář Olivier Rousteing vrátí luxusní značku Balmain mezi Couture domy.

Celý článek