dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Česká Miss oznámila, kdy a kde proběhne finálový večer

Přidat na Seznam.cz
Redakce Móda.cz se zúčastnila tiskové konference, na které mimo jiné zaznělo i místo a datum finálního večera letošního ročníku soutěže Česká Miss. 

Další tisková konference přinesla konečně termín a místo finálového večera aktuálního ročníku České Miss. Korunku si vítězka v roce 2018 odnese 2. června z multifunkční arény Gong v Ostravě. Kromě toho bude moci navázat také spolupráci s kosmetickou firmou v hodnotě tři čtvrtě milionu korun a další ceny dosáhnou dalšího milionu korun. Zároveň odjede reprezentovat Českou republiku na Miss Universe. „Ostrava nebyla zvolena náhodou. Kromě toho, že je Gong velmi atraktivním místem, to má i svoji symboliku. Loni se národní soutěž krásy vracela po deseti letech do Brna, letos se vrací po dvaceti letech do Ostravy. Zároveň byla Ostrava místem zrodu myšlenky soutěže krásy Miloše Zapletala a historicky první Miss ČR Ivana Christová byla zvolena právě v Ostravě,“ zavzpomínala ohledně místa konání Eva Čerešňáková.

A co čeká na semifinalistky, které se budou snažit probojovat až k finálovému večeru v Ostravě? Po všech castinzích je jich dohromady 47 a už 6. dubna se chystají na vyřazovací kolo v hotelu Augustine v Praze. Do finále se jich probojuje pouze deset. Poté absolvují několik focení, soustředění v luxusní Ville Memories, dvoudenní kurz přežití, workshopy a týdenní pobyt v Chorvatsku na jachtách. 

Prohlédněte si další fotografie ze zákulisí a z tiskové konference...

Foto: Roman Souček / Miss Events

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2018 FINÁLE FINÁLOVÝ VEČER

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek