dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Česká Miss v novém kabátu

Přidat na Seznam.cz
A neobléká jej některá z vítězek předchozích ročníků, nýbrž soutěž sama, která přichází jako velkolepá show. Je jiná, nová, atraktivnější.

Zatímco jí někteří předpovídali nejistou existenci, oblíbená soutěž Česká Miss i přes odpor televizních stanic, které ji odmítly vysílat, pokračuje dál, a pod novým vedením přichází v úplně nové podobě, která se od všech předchozích ročníků diametrálně odlišuje.

Jak? Netradiční inovace, které s národní soutěží krásy plánují, už nám směle představili podnikatel Martin Ditmar a Česká Vicemiss 2007 Eva Čerešňáková, kteří soutěži nově šéfují.

Česká Miss 2017 přichází ve zcela novém kabátu coby velkolepá online show pro několik tisíc diváků

Slůvko online zde hraje významnou roli, protože osudy zúčastněných dívek se vkládají do rukou samotných fanoušků. Součástí nového konceptu je totiž propojení s Facebookem a Instagramem, kdy se přihlášeným dívkám vytváří nový speciální profil, na němž se prezentují, kde získávají své fanoušky a také bojují o postup do semifinále, do kterého díky největšímu počtu „followers“ postoupí čtrnáct z celkových dvaceti pěti dívek. Další dívky pak budou o postup do semifinále bojovat klasickou cestou, a sice celkem na devíti castinzích, které začínají už 24. listopadu 2016.

Online koncept ale neznamená, že chce Česká Miss zcela upustit od televizního vysílání. Pouze rozšiřuje kanály, kterými bude projekt komunikován a zároveň nabídne divákům možnost být jeho součástí od samého počátku a po celou dobu.

„O vše se s diváky budeme dělit nejen online, ale i v nově připraveném Studiu Miss, které bude veřejnost o dění a průběhu soutěže krásy informovat,“ říkají Eva Čerešňáková a Martin Ditmar.

Jak se vám líbí nová podoba České Miss?

Přidat na Seznam.cz
ČESKÁ MISS SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS 2017 EVA ČEREŠŇÁKOVÁ MODELKY

Anketa

Jak se vám líbí nová podoba soutěže Česká Miss?

Sdílej článek a zjisti jak hlasují ostatní. 

Související články

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

České modelky dneška, které jsou úspěšné v zahraničí

Jsou mladé, krásné a dokázaly uspět ve světě modelingu v zahraničí. U nás nejsou příliš známé. O kterých modelkách mluvíme? 

Celý článek

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Celý článek

Nové úspěšné tváře světového modelingu

Kdo bude hvězdou přehlídek příští rok? Je jich hned 12, které již pomalu září!

Celý článek

Transgender modeling mění svět módy

Transgender modeling je možná první vlnou nové podoby módního průmyslu. Úspěchy těchto modelek obsahují jména největších světových značek.

Celý článek
Naomi Campbell Fashion Icon 2018

Naomi Campbell obdržela nejprestižnější módní cenu

Mezinárodní módní panel CFDA ocenil Naomi za její celoživotní přínos módě. 

Celý článek

Chcete na jachtu za Českou Miss? My vás tam vezmeme

České Miss Hábáňová a Kubíčková ukázaly na soustředění finalistek na jachtách v Chorvatsku neskutečně sexy postavy. Pojďte se s námi podívat!

Celý článek

Vzdělávají se, hubnou, užívají wellness - čím vším si prochází finalistky České Miss?

Finále České Miss se blíží čím dál tím víc. Jak se připravují finalistky?

Celý článek