dnes je 24.05.2019 a svátek má Jana

Česká modelka Hana Soukupová v časopise How To Spend It

Přidat na Seznam.cz
Česká modelka Hana Soukupová zahalená do zlatých odstínů v dunách písku vládne v zářijovém americkém časopise.

Dvaatřicetiletá supermodelka, celým jménem Hana Aaron Soukupová, patří mezi světovou špičku. Spolupráce se značkami Gucci, Dior, Max Mara či Versace jsou jen zlomkem toho, co už má za sebou. Za svou kariéru si „uzmula“ i jednu titulku Vogue, což je pro ni velká čest.

V roce 2001 vyhrála Soukupová soutěž s názvem Topmodelka 3. tisíciletí a díky tomu podepsala lukrativní smlouvu s agenturou Company models. To ji vystřelilo na vrchol dosavadní kariéry.

Zlatá a ocelová jsou dvěma hlavními barvami, které jsou na šatech modelky k vidění. Zastupují je značky jako Stella McCartney, Gucci i Miu Miu. Fotografie pořízené na písečné pláži zachytil fotograf Luis Monteiro.

Výrazná ramena, ostré střihy, jasná silueta ženy, překlady, mašle i větší výstřihy jsou v této zlaté plejádě téměř dechberoucí. Jeden by téměř nevěřil, že tyto šaty navrhlo několik módních domů. Svým vyjádřením jsou si velmi podobné a modelce padnou jako ulité.

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HANA SOUKUPOVÁ HANA AARON SOUKUPOVÁ HOW TO SPEND IT ČESKÁ MODELKA STELLA MCCARTNEY MIU MIU GUCCI

Související články

60 let od vzniku Barbie: Prestižní módní panel v USA vzdá 3. června panence hold

Ikonická hračka oslaví významné kulatiny a americký panel CFDA udělí Barbie speciální cenu za přínos módě. Jak se změnila panenka od 60. let minulého století?

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Herečka Kristin Davis ze Sexu ve městě prodává dům za 85 miliónů korun

Známá herečka prodává svůj kalifornský dům v Brentwoodu. Vyhlášená adresa slavných amerických celebrit přijde na desítky miliónů. Jak vypadá luxusní interiér známé herečky, který je obklopen přírodou?

Celý článek