dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

Česká modelka Hana Soukupová v časopise How To Spend It

Česká modelka Hana Soukupová zahalená do zlatých odstínů v dunách písku vládne v zářijovém americkém časopise.

Dvaatřicetiletá supermodelka, celým jménem Hana Aaron Soukupová, patří mezi světovou špičku. Spolupráce se značkami Gucci, Dior, Max Mara či Versace jsou jen zlomkem toho, co už má za sebou. Za svou kariéru si „uzmula“ i jednu titulku Vogue, což je pro ni velká čest.

V roce 2001 vyhrála Soukupová soutěž s názvem Topmodelka 3. tisíciletí a díky tomu podepsala lukrativní smlouvu s agenturou Company models. To ji vystřelilo na vrchol dosavadní kariéry.

Zlatá a ocelová jsou dvěma hlavními barvami, které jsou na šatech modelky k vidění. Zastupují je značky jako Stella McCartney, Gucci i Miu Miu. Fotografie pořízené na písečné pláži zachytil fotograf Luis Monteiro.

Výrazná ramena, ostré střihy, jasná silueta ženy, překlady, mašle i větší výstřihy jsou v této zlaté plejádě téměř dechberoucí. Jeden by téměř nevěřil, že tyto šaty navrhlo několik módních domů. Svým vyjádřením jsou si velmi podobné a modelce padnou jako ulité.

fashiongonerogue.com

ZE SPOLEČNOSTI HANA SOUKUPOVÁ HANA AARON SOUKUPOVÁ HOW TO SPEND IT ČESKÁ MODELKA STELLA MCCARTNEY MIU MIU GUCCI

Související články

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Zprávy z módy: Umělecký ředitel Lucas Ossendrijver odchází z módního domu Lanvin

Tento krok přichází v návaznosti na rozsáhlé změny ve francouzském módním domě, který má nového majitele, společnost Fosun International.

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

Celý článek

Zprávy z módy: Meghan Markle odmítá nosit šaty své kamarádky návrhářky Victorie Beckham

Krásná vévodkyně na sebe prozradila i to, co nechtěla. Značku Victoria Beckham odmítá z jednoho jediného důvodu!

Celý článek