dnes je 17.02.2019 a svátek má Miloslava

Česká modelka Hana Soukupová v časopise How To Spend It

Česká modelka Hana Soukupová zahalená do zlatých odstínů v dunách písku vládne v zářijovém americkém časopise.

Dvaatřicetiletá supermodelka, celým jménem Hana Aaron Soukupová, patří mezi světovou špičku. Spolupráce se značkami Gucci, Dior, Max Mara či Versace jsou jen zlomkem toho, co už má za sebou. Za svou kariéru si „uzmula“ i jednu titulku Vogue, což je pro ni velká čest.

V roce 2001 vyhrála Soukupová soutěž s názvem Topmodelka 3. tisíciletí a díky tomu podepsala lukrativní smlouvu s agenturou Company models. To ji vystřelilo na vrchol dosavadní kariéry.

Zlatá a ocelová jsou dvěma hlavními barvami, které jsou na šatech modelky k vidění. Zastupují je značky jako Stella McCartney, Gucci i Miu Miu. Fotografie pořízené na písečné pláži zachytil fotograf Luis Monteiro.

Výrazná ramena, ostré střihy, jasná silueta ženy, překlady, mašle i větší výstřihy jsou v této zlaté plejádě téměř dechberoucí. Jeden by téměř nevěřil, že tyto šaty navrhlo několik módních domů. Svým vyjádřením jsou si velmi podobné a modelce padnou jako ulité.

fashiongonerogue.com

ZE SPOLEČNOSTI HANA SOUKUPOVÁ HANA AARON SOUKUPOVÁ HOW TO SPEND IT ČESKÁ MODELKA STELLA MCCARTNEY MIU MIU GUCCI

Související články

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Chiara Ferragni oslaví 10. výročí svého blogu dokumentárním snímkem

Jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších módních bloggerek světa má nápadů na rozdávání. Pro svůj blog a zároveň i fanoušky po celém světě si pro letošek připravila velmi originální dárek.

Celý článek

Několik přehlídkových lokací, 20 tuzemských návrhářů a další novinky přinese březnový MBPFW

Jarní kolekce z rukou dvaceti českých a slovenských návrhářů, nový formát showroomu a kompletní program jarního pražského módního týdne jsou zásadní novinky, které by vám neměly uniknout.

Celý článek

Paříž zažila vrchol elegance ve street style během Haute Couture týdne

Nikde jinde na světě se neobjeví tolik módně oblečených žen a mužů jako při přehlídkách vysoké krejčoviny renomovaných značek v Paříži. Styl byl přímo nakažlivý!

Celý článek

Bruce Willis na přání nejmladší dcery prodává svůj luxusní dům v Bedfordu v New Yorku

Své panství prodává oblíbený americký herec za 12,95 milionů dolarů. Čtyři samostatné domy mají 12 ložnic, dvě garáže, bazén se slanou vodou a tenisový kurt.

Celý článek