dnes je 18.06.2019 a svátek má Milan

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Přidat na Seznam.cz
Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Téměř v centru města Písku stojí hotel Biograf, který patří mezi ty nejlepší z širokého okolí. Biograf jednoznačně miluje film, jak už z názvu napovídá, proto vás obklopí sotva vstoupíte dovnitř. Originální interiér stylizovaný do prostředí filmu a legend světové i české kinematografie nás upřímně uchvátil. Bronzové sochy Audrey Hepburn a Laurela a Hardyho či symbol Charlie Chaplina provází interiér na chodbách, v pokojích i před hotelem samotným.

Historie samotné budovy je také zajímavá. Postavit ji nechal ve 20. století rodák z Protivína, Karel Malkus a původně tu stál skutečný kinematograf. Proto moderní pojetí provází historii budovy na každém rohu.

My jsme si zde ubytování zablokovali v rámci pracovní cesty a rozhodně jsme nelitovali. Komfortní pokoje, profesionální služby, stejně jako příjemná restaurace Malkus s vnitřní terasou a nabídkou českých i mezinárodních specialit nás bavila. Pobyt si zde užijí i náročnější povahy, kteří se těší z relaxačních procedur, jako jsou Finská sauna, masáže, nedaleké wellness centrum a další. Zajistit si zde můžete stejně pohodlně i školení nebo větší akci, přednášku či seminář.

A pokud se těšíte na letní turistiku v blízkém okolí, budete mít odsud naprosto ideální výchozí bod. Vydat se můžete na hrad Zvíkov, zámky Orlík či Hluboká nad Vltavou, které leží nedaleko hotelu Biograf.

Spojte příjemný odpočinek s potěšením z celkového zážitku a na svou dovolenou budete rázem vzpomínat ještě s lepším pocitem.

hotelbiograf.com

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HOTEL BIOGRAF CESTOVÁNÍ JIŽNÍ ČECHY PÍSEK ODPOČINEK RELAX WELLNESS

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek