dnes je 18.08.2017 a svátek má Helena

Co darovat na Vánoce o něco lepší ponožky?

Nemyslíme tím zrovna hezčí vzhled, ale funkci, kterou se adjustační ponožky chlubí - pomáhají navracet postavení chodidla do správné polohy. 

V době, kdy téměř každý člověk má problémy s chodidly, snad není nic lepšího, než se díky drobnému dárku snažit druhému s jeho problémem pomoci. Adjustační ponožky slouží především jako prevence, ale vyplatí se nosit i těm, které už nějaký problém trápí. Tyto speciální ponožky uvolňují napětí z chodidel, zmírňují bolesti a navrací prsty do správných pozic. Dokážou to díky speciálním výplňovým polštářkům mezi jednotlivými prsty. Nejsou ale vhodné na běžné nošení, slouží jako terapeutická pomůcka na chvíle, kdy jsou vaše nohy v klidu - tedy nejlépe vleže nebo vsedě.  

Adjustační ponožky se dají využívat ke zlepšení stavu vbočeného palce, křivých a stísněných prstů, oteklých nohou, kuřích ok nebo třeba křečí. Pokud netrpíte žádným z těchto problémů, pak možná máte jen unavené nohy třeba z nošení nevhodné obuvi, špatného držení těla, chození na vysokých podpatcích, dlouhého chození nebo neustálého postávání. Znamenají v první řadě prevenci a v druhé pomoc od problémů, které máme tendenci přehlížet. A Vánoce bez ponožek, by ani nebyly Vánocemi. Tak ať mají letos i přidanou hodnotu!

PS: Máme pro Vás slevu. Pokud si budete chtít objednat adjustační ponožky pro sebe, nebo je darovat, využijte 15% slevy po zadání kódu moda15.

pro-nozky.cz

NÁKUPY A OBCHOD PONOŽKY VÁNOCE 2016 VÁNOČNÍ DÁRKY ADJUSTAČNÍ PONOŽKY TIPY NA DÁRKY

Související články

2018: Čas na stylový diář

Jasně, že před sebou máme ještě pár měsíců roku 2017, pokud ale toužíte po stylovém diáři na nový rok, teď přišla ta pravá chvíle.

Celý článek

Luxusní spodní prádlo od Donny Karan můžete mít i vy

Čistý design, jednoduché barevné provedení a svým způsobem také nádech luxusu uviodíte v nové kolekci spodního prádla DKNY.

Celý článek