dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Přidat na Seznam.cz
Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Letní dovolená u moře, je pro spoustu lidí každoročním rituálem, při kterém hodí pár zavazadel do auta nebo letadla a těší se, až z apartmánu či hotelu vyrazí rovnou na pláž. Děti si užívají písku a báboviček, dospělí šplouchání moře, lahodné koktejly a naprostý relax pro tělo i duši. A jestliže se takové krásné chvíle blíží i vám, nezapomeňte si správně a efektivně sbalit věci na pláž... Jak na to?

Plážová taška

Samozřejmě nejdůležitější je samotná plážová kabela. Neberte si z domova tu, se kterou chodíte na větší nákup. Možná se vám do ní vše potřebné vejde, a přesto je fajn pořídit si jednu vyloženě plážovou, ať se vám do ní věci připravují veseleji. Velkým hitem jsou slaměné velké kabelky či rovnou košíky!

Ovoce a pití

Celý den u moře, skáknout si do hotelu jen na oběd a zase odpolední směna na písku. To jsou letní prázdniny mnoha rodin. Co by rozhodně nemělo chybět v žádné plážové tašce, jsou ovoce a hodně tekutin. Svačinka nejen pro děti, ale i pro vás. Osvěžující nakrájený meloun v pěkné skleněné dózičce, ten přijde vhod napříč věkům a chutím. A voda s citrónem jakbysmet. Malý tip: I přes to, že nemáte termo tašku, zkuste tyto studené potraviny udržet v chladu o trošku déle. Zabalte je do ručníku, termo zákony se postarají o prodloužení zachování teploty.

Taštička na plavky

Možná máte pobyt v resortu, který má svou vlastní pláž, a tak to na pokoj máte kousek. A nebo to máte dál, a přesně pro vás je tento tip: Nepromokavá taštička na plavky. Mokré plavky spolu s tílkem a kraťasy nemusí být špatný outfit na cestu zpátky na pokoj. Ovšem pokud to někomu vadí, jistě najdete na pláži taková ta převlékací místečka, kde si plavky můžete sundat. Neházejte je mezi ostatní věci, ale mějte připravenou speciální taštičku!

Plážová kosmetika & doplňky

Brýle, ručník, krém na opalování, olej na opalování... I na tyto drobné, ač velice potřebné věci, si pořiďte speciální taštičku. Krémy a oleje většinou bývají celé upatlané, brýle se dokážou v kabelce i rozbít či poškrábat a přiznejme si, že mít vše pod kontrolou je mnohem příjemnější pocit.

Sluchátka

Ta jsou velmi důležitá. Mnoho žen, ale i mužů, miluje nekončící opalovačky. Tedy namazat se z obou stran krémem, lehnout si, přemýšlet chvíli se zavřenýma očima a užívat si slunce. Možná vás ale štěbetání ostatních plážových výletníků začne brzy rušit, a proto jsou nejlepšími parťáky pro tyto spirituální chvilky u moře sluchátka. A na ty nezapomínejte! Rozhodně nesmí chybět ani ve vaší kabelce!

Časopisy

Ležet na pláži na lehátku, popíjet sex on the beach, poslouchat šplouchající vlny na břehu a číst si, co nového měla na společenské akci Meghan Markle a jaké budou barvy letošního podzimu v nějakém z ikonických dámských časopisů... To zní celkem dobře, že? Takže ani módní rady v jakékoliv podobě nezapomínejte přibalit. Přečtěte si i třeba módu.cz. A pokud máte rozečtenou některou ze svých oblíbených knih nebo do nějaké nové máte chuť se začíst, voalá! Do kabely s ní!

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA LIFESTYLE ZDRAVÍ A KRÁSA PLÁŽOVÁ TAŠKA PLÁŽOVÉ DOPLŇKY SLUNEČNÍ BRÝLE OPALOVACÍ KRÉM PLAVKY

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek