dnes je 26.06.2016 a svátek má Adriana

Co o vás říkají vaše vlasy?

Občas změníte barvu, vlasy zkrátíte, sepnete nebo si necháte narůst a odrůst ofinu. Jsou ale věci, které většinou neměníte a právě ty o vás dokážou cizím lidem něco vypovědět. 

1   Pěšinka uprostřed - Napovídá něco o tom, že jste přímočará. Na lidi to může působit, jako že jste upřímná, vyrovnaná a férová hráčka. Je také možné, že působíte klidným dojmem a lidé se vám snadno svěřují. 

2   Pěšinka vlevo - Ženy s pěšinkou na levé straně hlavy mají rády ve věcech jasno, často jsou velmi inteligentní a pracovité. Najdete je také ve vysokých výkonných pozicích.

Hairstyles

3   Pěšinka vpravo - Majitelky pěšinky vpravo bývají citlivé, skromné a rády pomáhají všem okolo. Stejně tak jsou i v cítění s přírodou a jejich pomocná ruka může být někdy pro někoho až příliš. 

4   Zpřeházené vlasy - A nebo také cik-cak pěšinka je typická pro přizpůsobivé jedince. Jsou klidní, vyrovnaní a někdy až příliš lehkomyslní. Ale jejich nadhled nad životem i problémy je velice důležitý!

byrdie.com ; pinterest.com

VLASY A ÚČESY DÁMSKÉ ÚČESY DLOUHÉ VLASY

Související články

Vyfénujte si vlasy ke spokojenosti i doma

Sušení vlasů bez elektronických pomocníků je rozhodně zdravé, avšak občas potřebujeme vzít do rukou fén, a tak není od věci, znát správné techniky fénování. Alespoň pro co nejmenší poškození a pro co největší efekt.

Celý článek

OBRAZEM: Když slavné ženy dají pauzu dlouhým vlasům

Uvažujete o změně délky vašich vlasů? Jedno vaše já touží po krátkém střihu, zatímco to druhé se bojí? Inspirujte se slavnými ženami, prakticky do poslední každé kratší vlasy opravdu sluší.

Celý článek