dnes je 24.06.2017 a svátek má Jan

Co se nosí na nehtech letos na jaře? Grafika!

Sladěným outfitem styling rozhodně nekončí. Sezónní móda totiž neovlivňuje jen naše šatníky, ale projevuje se také na trendech ve zdobení nehtů, čili v nail artu. 

S jakými barvami a designy budete sklízet obdiv u módních guru a co udělat proto, aby nehty vydržely dokonale nazdobené co nejdéle?

Velký comeback barevné francouzské manikúry

Někteří doufali, že už nikdy do módy nepřijde, ti druzí na to zase netrpělivě čekali. Barevná francouzská manikúra je tak jako tak zase v kurzu a ženy po celém světě odkládají bílou ve prospěch zářivých barev. Na takto nazdobených nehtech dominuje pouze barevná špička, zbytek nehtového lůžka se může přetřít bezbarvým lakem. Zároveň je tento typ zdobení ideální pro nadšené laiky, kteří ještě se složitějším nail artem nemají moc zkušeností.

Módní guru s grafikou na nehtech

Letošní jaro spojuje originálním způsobem geometrii a fantazii v jednom z nejpopulárnějších trendů v nail artu - grafických prvcích. Jelikož tento nehtový design vyžaduje perfektní přesnost, nehodí se úplně pro obyčejné laky na nehty, jelikož by všechno pracné zdobení přišlo za pár dní vniveč. Velmi populární alternativu představuje v tomto případě nehtová modeláž, díky které se životnost nail artu může prodloužit až na několik týdnů.

Dominantní vrchní vrstva

Tento relativně exoticky vyhlížející nail art spočívá v tom, že je nejdříve nanesena na nehty jedna vrstva výrazné barvy, načež druhým odstínem zase druhá, která sice pokrývá skoro celé nehtové lůžko, ale zároveň také úplně nezakrývá spodní barvu. Tak se vytvoří velmi kontrastní look, který vypadá na nehtech velmi působivě a určitě stojí za povšimnutí. Klíčovým faktorem u tohoto nehtového designu je správný výběr barevných kombinací, což u UV gelů rozhodně nebude problém, protože se vyrábí v mnoha barevných odstínech.

Neutrální barvy - jednoduchá elegance

Se všemi těmi komplexními zdobicími technikami je třeba si také připomenout krásu jednoduchosti. S jednobarevnými nehty jde velmi lehce zazářit, pokud se vyberou správné barvy. A zrovna toto jaro přišel čas vytáhnout všechny neutrální barvy! V módě jsou odstíny šedé, tělové a vedle nešlápnete ani s bílou! Ale když se to ale vezme kol a kolem, vždycky je důležité řídit se podle vlastního úsudku a vybrat si úpravu nehtů podle osobního stylu.

  

ZDRAVÍ A KRÁSA PÉČE O NEHTY NEHTY

Související články

Domácí pomocník k odstranění akné a vylepšení pleti

Face-Up! kosmetický přístroj určený k léčbě akné je designově propracovaný a navíc ho vynalezli čeští vědci!

Celý článek
Petr Krejczy

Rozhovor s vizážistou hvězd - Petr Krejczy

Petr Krejczy ala Pity ušel velmi dlouho cestu. Někteří z vás si ho zřejmě pamatujete z úspěšné soutěže Vyvolení, ale to už je dávná minulost. Již delší dobu totiž Petr žije svým snem a nehodlá to měnit. Co nám na sebe vizážista a kosmetik hvězd prozradil? Čtěte dál. 

Celý článek