dnes je 18.08.2017 a svátek má Helena

Coachella 2017: Neodolatelná fashion inspirace!

První víkend festivalu Coachella je za námi a my jsme si pro vás připravili dokonalou módní inspiraci. To, co si hvězdy na akci oblékají, je totiž neodolatelné a byla by škoda, nevěnovat tomu pozornost! Nechali bychom si totiž ujít zajímavé outfity...

Jeden z nejslavnějších festivalů už je v plném proudu a na internetu se neřeší nic jiného. Akce, konající se v Kalifornii, každoročně přiláká spoustu světových celebrit, které zde ukazují svůj smysl pro módu. Jinak tomu není ani letos. A jejich festivalové outfity zato opravdu stojí.

 

Sice na pódiích vystupují nejznámější interpreti, jako je třeba Lady Gaga. Nás však tentokrát hudba nezajímá a chceme se především podělit o to, co všechno jsme pro vás vybrali. Instagram je totiž plný nasdílených fotografií a bylo tedy těžké najít ty nejlepší. Nám se to ale povedlo a vy se tak můžete těšit na sexy outfity. Crop topy, šatičky, kraťásky a další kousky z krajky, denimu nebo třeba z kůže. V kurzu však jsou i holínky a pláštěnky. 

Odhalená ramena jedou!

Už jsme vám několikrát říkali, že odhalená ramena patří mezi ty největší trendy v roce 2017. My tento styl milujeme a jsme rádi, že jsme ho mohli vidět i na hudebním festivalu. Můžeme se tak nechat inspirovat, co a jak v létě zkombinujeme.

Vzdušné hippie šaty

Není nic pohodlnějšího než vzdušné šaty. Nejen, že se v nich budete cítit pohodlně a dobře, ale také je unosíte na jakoukoli příležitost. Osvojte si romantický vzhled a buďte za holčičku.

Odhalený pupík

Crop topy u nás sice ještě nejedou, ale v Kalifornii se s nimi rozhodně nešetřilo. Což je rozhodně dobře. Nejen, že jsme si mohli prohlédnout dokonalé postavy, ale i tipy, jak krátký top obléct.

 

Nápadů bylo ale k vidění mnohem víc. Podívejte se sami...

Co na festivalové outfity celebrit říkáte?

 

 

COACHELLA MÓDA #moda FASHION outfits JAK SE

Související články

Jak se oblékli návštěvníci Fashion Weeku v Copenhagenu?

Miláno, Paříž, New York, Londýn... Fashion Weeky se však odehrávají i v jiných městech. Jak se oblékají jejich návštěvníci tam? Tentokrát nahlédneme do Copenhagenu.

Celý článek

Saint Laurent se našel v rock and rollu

Podzimní kampaň pro rok 2017 pojala značka Saint Lauren z naprosto jiného soudku. Jednoznačně přitvrdila.

Celý článek