dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Comme des Garçons zakládá novou on-line značku

Comme des Garçons v červenci 2018 módní trh obohatí o novou on-line značku založenou na direct-to-costumer modelu. A co to vlastně je?

Fanoušci módní značky Comme des Garçons mohou jásat. V červenci 2018 společnost rozšíří svůj sortiment o novou on-line značku, zaměřenou přímo na zákazníky. Adriane Joffe tuto novinku uznámil při příležitosti otevření prvního čínského Dover Street Market. On-line label tak bude patřit do řady dalších 18 módních značek, které pod tuto společnost patří, jako například Noir, Homme, Plus nebo Shirt and Play.

návrháři

On-line značka se bude zaměřovat na direct-to-costumer marketing. Produkty tedy nepůjdou přes zprostředkovatele, tedy obchod, který produkty nabízí. Zboží bude nabízet přímo Comme des Garçons na nově vznikajícím e-shopu, na jehož designu už pracuje sama Rei Kawakubo. Výhodou tohoto způsobu prodeje je to, že značka může lépe sledovat statistiky prodejů a spokojenost svých zákazníků. Podle výzkumů zároveň zákazníci raději nakupují od značky samotné než od zprostředkujících obchodníků.

Tento druh marketingu společnost zvolila také kvůli sortimentu, který bude nabízet. Mnoho kolekcí Comme des Garçons jsou totiž sice oku lahodící, ale v reálu nenositelné. Taková ale nová on-line značka nebude. Bude se totiž zaměřovat na základní a jednoduché kousky pro muže a ženy, určené pro každodenní nošení.

comme des garcons

WWD.com, Hypebeast.com

MÓDNÍ NÁVRHÁŘI COMME DE GARCONS ONLINE NAKUPOVÁNÍ

Související články

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Rok 2019 - virtuální realita, digitalizace a další výzvy pro módní společnosti

Rychle a nenávratně se nám přechýlil rok 2018 v rok 2019 a nás zajímá jaké změny čekají na módní obchodní značky a řetězce. Ekonomika totiž bude neúprosná i v roce 2019.

Celý článek

Jitka Klett for Fashion Revolution

Úspěšná módní návrhářka uspořádala jedinečný, módou a uměním protkaný charitativní večer při světové premiéře JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION.

Celý článek

Návrat sexuality v ženské Resort kolekci 2019 od Christophera Kane

Poslední dobou se v módě slučují muži i ženy dohromady, ale Christopher Kane je spolehlivě oddělil. 

 

Celý článek

Největší módní trendy z přehlídkových mol jarní sezony 2019

Kolekce na jaro a léto 2019 s sebou přinesly mnoho nových, ale také inovativních trendů. O jakých trendech je řeč a troufnete si na ně i vy? 

Celý článek

Jak pomůže Tipli.cz při nákupu módy a oblečení?

Už jste unavení z přeplněných nákupních center a z nedostatečné nabídky oblečení? Začněte nakupovat online s Tipli a ušetřete čas i peníze. Nakupování oblečení online nabízí obrovské výhody. Chcete vědět jaké?

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o Victoria's Secret Fashion Show 2018

Každoročně očekávaná módní přehlídka Victoria's Secret se blíží. Proto vám přinášíme to nejdůležitější, co byste měli o největší přehlídce roku vědět.

Celý článek

Victoria Beckham oslavila 10. výročí od založení vlastní značky

Victoria Beckham představila svou kolekci Jaro/Léto 2019 a oslavila 10. výročí od založení vlastní značky.

Celý článek