dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Debutová kolekce značky Refine přináší přitažlivost v saténu

Přidat na Seznam.cz
Horké letní dny, vyhřátý podkrovní byt a v něm pohodlí, které vám dopřeje saténová košilka? Umíte si představit něco, co je více sexy?

Nová londýnská značka přináší svou debutovou kolekci, za kterou stojí bývalá redaktorka magazínu Net-a-Porter Anina Hée. „Chtěla jsem navrhnout něco, co je odolné trendům, protože to je způsob, jakým já nakupuji. Nekoupila bych si něco, co by nevydrželo více než jednu sezónu,“ říká švýcarská designérka, jejíž šatník tvoří výhradně elegantní a diskrétní kousky.

Debutová kolekce se skládá ze šesti luxusních kousků, včetně roztomilých šortek a sukně z vysoce hedvábného saténu a krepu de Chine, který je tkaný a barvený v Itálii. „Jsem si velmi dobře vědoma kvality,“ říká o kolekci Hée, jejíž ceny začínají na 200 dolarech.

„Moje máma vždy dbala na to, abychom se zajímali o to, kde jsou věci vyrobené!“ Přiznává návrhářka svou vlastní touhu, mít vše naprosto perfektní.

Kromě šatů, košilek, halenek, sukní a šortek má v nabídce značka Refine i polstrované čelenky a široké gumičky, aby tak návrhářka využila opravdu každý kousek jedinečné látky.

 

refine-store.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA REFINE ANINA HÉE SATÉN HEDVÁBÍ SEXY KOŠILKY ŠATY HALENKY

Související články

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Celý článek