dnes je 29.03.2017 a svátek má Taťána

Denimové kousky značky Miaou nosí i Bella Hadid

Miaou se vyslovuje, jako „mňau“ a přináší nové slušivé denimové kousky. Nás zajímají především rifle.

Příběh Alexie Elkaim přináší putovní džíny, pro něž designérka našla inspiraci na bleším trhu v Paříži. „Chtěla jsem vytvořit džíny, do kterých se vejdou všichni mí přátelé,“ řekla o své práci Elkaim.

Alexia Elkaim dříve pracovala jako hudební redaktorka CR fashion Book, nyní se zaměřila na vlastní kolekci riflí. „Moje džíny jsou novinkou, kterou byste možná mohli nosit každý den, ale takové džíny jednoduše nevidíte každý den.“

Pro svůj lookbook zvolila Elkaim fotografování svých přátel a velké zpětné vazby se jí dostalo, když uviděla ve svém výtvoru krásku Bellu Hadid, jejíž fotky zveřejnil magazín The Daily Mail v listopadu loňského roku. „Je to jediná celebrita, které jsem poslala své džíny, a vypadají na ni opravdu skvěle. Jsem ráda, že to mělo úspěch“.

Nejvýraznějším prvkem džínů jsou tzv. průchodky, které jsou podle Elkaim doslova sexy a cool. Volný pas je pak bonusem navíc, protože se v nich cítíte naprosto uvolněná. Kromě riflí jsou k vidění již i proužkované kalhoty se stejnými průchodky, které vypadají velmi šik. Elkaim si zakládá na filozofii, že je důležité vytvořit něco, s čím vaši značku budou dlouhodobě v budoucnu lidé spojovat. A ona už své kousky jednoznačně má.

instagram.com/miaou

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ DŽÍNOVÁ MÓDA MIAOU BELLA HADID

Související články

Perfektní tipy, jak nosit CROP TOP!

Jaro je konečně tu a sluníčko pálí o sto šest. Už jste přemýšlela, že začnete nosit ten sexy, stylový a odhalený CROP TOP? Možná si říkáte, že je na něj ještě chladno, ale nebojte si tento úžasný styling užít už teď!

Celý článek

Módní zašívárna

Taky vás nudí nebo se až zastydíte, když potkáte někoho, kdo má na sobě to samý co vy, a nedej bože zrovna v tu chvíli? To je prostě veliká nevýhoda konfekcí a pár oblíbených shopíků u nás, do kterých chodí všichni.

Celý článek