dnes je 25.05.2017 a svátek má Viola

Denimové kousky značky Miaou nosí i Bella Hadid

Miaou se vyslovuje, jako „mňau“ a přináší nové slušivé denimové kousky. Nás zajímají především rifle.

Příběh Alexie Elkaim přináší putovní džíny, pro něž designérka našla inspiraci na bleším trhu v Paříži. „Chtěla jsem vytvořit džíny, do kterých se vejdou všichni mí přátelé,“ řekla o své práci Elkaim.

Alexia Elkaim dříve pracovala jako hudební redaktorka CR fashion Book, nyní se zaměřila na vlastní kolekci riflí. „Moje džíny jsou novinkou, kterou byste možná mohli nosit každý den, ale takové džíny jednoduše nevidíte každý den.“

Pro svůj lookbook zvolila Elkaim fotografování svých přátel a velké zpětné vazby se jí dostalo, když uviděla ve svém výtvoru krásku Bellu Hadid, jejíž fotky zveřejnil magazín The Daily Mail v listopadu loňského roku. „Je to jediná celebrita, které jsem poslala své džíny, a vypadají na ni opravdu skvěle. Jsem ráda, že to mělo úspěch“.

Nejvýraznějším prvkem džínů jsou tzv. průchodky, které jsou podle Elkaim doslova sexy a cool. Volný pas je pak bonusem navíc, protože se v nich cítíte naprosto uvolněná. Kromě riflí jsou k vidění již i proužkované kalhoty se stejnými průchodky, které vypadají velmi šik. Elkaim si zakládá na filozofii, že je důležité vytvořit něco, s čím vaši značku budou dlouhodobě v budoucnu lidé spojovat. A ona už své kousky jednoznačně má.

instagram.com/miaou

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ DŽÍNOVÁ MÓDA MIAOU BELLA HADID

Související články

MOHLI BYCHOM DÁT TOMUTO LÉTU KOUZLO?

Kdo z nás si dokáže představit léto bez plné police všech druhů triček - jako jsou jednoduché modely a živé barvy, nebo dokonce ty nejvíce elegantní, vhodné pro speciální večerní události?

Celý článek

Plavkový trend léta 2017? Crop-top podprsenka!

Crop topové podprsenky si získaly největší oblibu právě v plavkové podobě. A na léto 2017 je seženete i v běžných obchodech!

Celý článek