dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Diane von Furstenberg v jarní kolekci oslovuje svobodné a silné ženy

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Diane von Furstenberg je ve svém oboru velmi zběhlá. Její pravá ruka Nathan Jenden představil sice krátkou, zato o to zajímavější jarní kolekci na rok 2019.

Jarní múzou se stala vnučka návrhářky Talita von Furstenberg. Kolekci s názvem „Pioneer“ stvořil Jenden zejména pro pracující ženy. Pro nepředvídatelné situace. Do praktického života. Bavlněné šaty plné květinových i zvířecích vzorů, šaty s průstřihy ve tvaru ornamentů, hladká silueta, barevné volány i dámský kostýmek jsou vyjádřením síly a ženskosti.

Modely hrající bílou, modrou, khaki i lila barvou působí uvolněně a žensky. Nakonec Diane von Furstenberg v rámci představení kolekce připomněla, že vždy říkala: „Buď ženou, kterou chceš být.“ A potvrdila, že byla vždy spíše feministicky založená. Tato kolekce vypráví příběh různých žen, jejich inspiraci, sílu, odvážnost a osobní cesty. Kampaň, za kterou stojí fotograf Oliver Hadlee Pearch a kreativní umělec Jonny Lu Studio ilustruje poslání „Oslavovat svobodu, posílit ženy a důvěřovat inspiraci“. V kampani najdeme modelky Kiki Willems, Imaan Hammam, Lua, Dovanna, Scarlett, Alicia, Roxane a Zoe.

Fotky i video z kolekce vyjadřují myšlenku, že jako ženy máme svobodu v rámci vyjádření vlastní osobnosti a svého stylu, ale také možnost podpořit i ostatní.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA DIANE VON FURSTENBERG JARO 2019 NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek