dnes je 19.10.2019 a svátek má Michaela

Do mini kabelky uložíte maximálně svůj mobil, a přesto byste o ní měla uvažovat

Přidat na Seznam.cz
Nový trend, který se začíná rozmáhat, je třeba si zavčasu představit. Mini kabelky, které vám poskytnou prostor maximálně na pár drobností, jsou víc než roztomilé.

Když návrhář Simon Porte Jacquemus poslal na molo modelky s kolekcí pro podzim 2019, mnoho lidí nechápalo, zda jsou kabelky určitým vyjádřením sarkazmu, nebo jsou skutečně na prodej. On je tehdy prodával za 470 dolarů kus, dnes už zdaleka není jediným prodejcem těchto mini kousků, ale také ani tím nejdražším.

Do této kabelky uložíte například mini kousek cukroví, jeden mobilní telefon nebo klíče a rtěnku. Víc se vám do ní asi nevejde, a přesto byste měla uvažovat, zda tuto moderní kabelku nepotřebujete.

Ani značka Jacquemus nebyla úplným průkopníkem mini kabelek. Už v roce 2015 jsme tento trend zahlídli v kolekci Simona Millera s velikostí, která sotva pojala nejmenší verzi iPhonu, jak roztomilé, viďte? Pokud ale hledáte opravdu praktickou kabelku, která bude splňovat náročnější kritéria, pak se těmto drobnostem vyhněte obloukem…

Cult Gaia Mini Bamboo

 

Kara Flower Baby  Puffer

 

Maryam Nassir Zadeh

 

Medea Small Prima Bag

 

Opening Ceremony Canvas

 

Simone Miller Two-Tone

 

Staud Mini Shirley

 

Susan Alexandera Lil Leopard

 

Telfar Small Bag

 

Topshop South Bead Mini

 

Ulla Johanson Lalo Straw

 

Baggu small leather retail tote

 

Mansur Gavriel Mini Mini Sun

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY MINI KABELKY NEJMENŠÍ KABELKY MANSUR GAVRIEL TOPSHOP

Související články

Říjnový pop-up store módního domu Alexander McQueen odráží lásku k přírodě

Legendární obchodní dům Harrods obohatil na pár týdnů nový pop-up store. Alexander McQueen v něm představuje ručně šité šaty a psaníčka ze svého londýnského ateliéru.

Celý článek

Říjnové fashion must have: S barevnou kabelkou světa kraj

První říjnový den přinášíme jako každý měsíc malou dávku módní inspirace. Připravili jsme pro vás aktuální fashion must have, které si nesmíte nechat ujít. Tentokrát zaměřené na kabelky.

Celý článek

Millie Bobby Brown představuje novou kolekci značky Pandora zaměřenou na generaci Z

Ležérně zachycená kampaň nových šperků oblíbené značky přináší pohled do nitra vlastní identity. Zkuste se díky kolekci Pandora Me zamyslet nad šperky z recyklovaného stříbra.

Celý článek
Šperky

Šperky si zaslouží pečlivé zacházení, říká designérka značky ANTIPEARLE

Designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová propojuje estetiku, módu a lásku k divoké přírodě v autorské tvorbě šperků ANTIPEARLE. Co se skrývá za tímto názvem?

Celý článek
Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek