dnes je 06.12.2019 a svátek má Mikuláš

Emma Stone a Alicia Vikander jako hvězdy nové kampaně Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Jedny z nejkrásnějších kabelek světa jsou zároveň velmi populárními. Nejnovější trendy v kabelkách představují tři krásné herečky.

Emma Stone vedle své švédské kolegyně Alicie Vikander a francouzské herečky Ley Seydoux působí jako trio hodné být v popředí významného módního domu, kterým Louis Vuitton rozhodně je. Kampaň přináší několik snímků se svůdnými herečkami. Fotograf Craig McDean zvolil světlé pozadí, na kterém vše řádně vynikne. Marie-Amelie Sauvé stylizovala herečky do jednoduchých, téměř monochromatických outfitů, aby v kontrastu perfektně vynikly kabelky. Mezi nimi můžete vidět modely Capucines, Twist a Dauphine.

Trio hereček se rovněž objeví v krátkých digitálních filmech, které budou brzy zveřejněny, aby celou kampaň podpořily. Emma Stone je od prvopočátku spolupráce s touto značkou spojována s kabelkou Capucines. Alicia Vikander se objevila v roce 2016 v kampani s kabelkou Twist a Lea Seydoux je nejnovější velvyslankyní značky, která byla společně s kabelkou Dauphine nafocena v rámci spuštění kolekce Cruise 2019.

wwd.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY LOUIS VUITTON KABELKY LOUIS VUITTON EMMA STONE ALICIA VIKANDER LÉA SEYDOUX

Související články

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Celý článek

Herečka Emma Stone září v kampani na parfém Cœur Battant od Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton představila nový dámský parfém Cœur Battant, jehož hlavní tváří je herečka Emma Stone. Květinová vůně nenechá v těchto dnech nikoho chladným. 

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Cestování časem s kloboučkem od Diora

Na podzimní módní scéně se znovuobjevil malý diorovský klobouček přezdívaný "bucket hat". Nestárnoucí doplněk, který si díky své roztomilosti získává oblibu napříč celým módním světem a věkovými generacemi.

Celý článek

Jak se oblékají oblíbení instagramoví influenceři - muži?

Módní hra na poli sociálních médií je čím dál vyhledávanějším tématem. Podzim a zima přináší spoustu trendy stylů. Které bychom měli následovat? Nechejte se inspirovat těmito instagramovými influencery, kteří mají co říct.

Celý článek

Tiffany&Co představil vůbec první adventní kalendář. Ten je plný luxusních šperků

Snily jste někdy o tom, dostat opravdu luxusní adventní kalendář? Vaše sny a přání splnila americká společnost šperků Tiffany & Co., která představila tyrkysový box s luxusními doplňky uvnitř. Jeho cena se vyšplhala ke dvěma a půl milionu korunám.  

Celý článek

Skvostná kolekce kožených kabelek Alexander McQueen

Kolekce kožených kabelek, které budete chtít nosit každý den. Originální zpracování i klasické prvky. The Myth - mýtus - z módního domu Alexander McQueen.

Celý článek

Louis Vuitton v boji proti AIDS

Módní velikán Louis Vuitton se spojil s neziskovou organizací RED a vytvořil novou svíčku, která podporuje boj proti onemocnění AIDS.

Celý článek