dnes je 21.08.2019 a svátek má Johana

Emma Stone a Alicia Vikander jako hvězdy nové kampaně Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Jedny z nejkrásnějších kabelek světa jsou zároveň velmi populárními. Nejnovější trendy v kabelkách představují tři krásné herečky.

Emma Stone vedle své švédské kolegyně Alicie Vikander a francouzské herečky Ley Seydoux působí jako trio hodné být v popředí významného módního domu, kterým Louis Vuitton rozhodně je. Kampaň přináší několik snímků se svůdnými herečkami. Fotograf Craig McDean zvolil světlé pozadí, na kterém vše řádně vynikne. Marie-Amelie Sauvé stylizovala herečky do jednoduchých, téměř monochromatických outfitů, aby v kontrastu perfektně vynikly kabelky. Mezi nimi můžete vidět modely Capucines, Twist a Dauphine.

Trio hereček se rovněž objeví v krátkých digitálních filmech, které budou brzy zveřejněny, aby celou kampaň podpořily. Emma Stone je od prvopočátku spolupráce s touto značkou spojována s kabelkou Capucines. Alicia Vikander se objevila v roce 2016 v kampani s kabelkou Twist a Lea Seydoux je nejnovější velvyslankyní značky, která byla společně s kabelkou Dauphine nafocena v rámci spuštění kolekce Cruise 2019.

wwd.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY LOUIS VUITTON KABELKY LOUIS VUITTON EMMA STONE ALICIA VIKANDER LÉA SEYDOUX

Související články

Louis Vuitton Pop-up store v New Yorku dostal nádech jedovaté zelené

Virgil Abloh, coby kreativní designér oblíbené módní značky zvolil neonově zelenou k oslavě pánské kolekce pro podzim / zimu 2019.

Celý článek
Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Virgil Abloh vytvořil moderní a nespoutanou pánskou kolekci pro Louis Vuitton

Nová pánská kolekce módního domu Louis Vuitton prezentovaná v rámci pařížského týdne módy nabídla sportovní i elegantní oděvy. Kreativní ředitel Virgil Abloh zkrátka ví, jakým směrem se chce ubírat a rozhodně se nejedná o nudnou záležitost. 

Celý článek