dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Přidat na Seznam.cz
Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

„Jako ambasadorka soutěže provádím soutěžící modelingovou soutěží od začátku až do konce. Jezdila jsem na castingy a byla jsem součástí týmu, který rozhodoval o postupu soutěžících. Nyní se s nimi budu účastnit workshopů a příprav na finále,“ uvádí modelka, která cesty do zahraničí omezila a nyní pracuje převážně v České republice.

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 se na podzim utkají v rámci finálového galavečera o přízeň světových modelingových agentů a kontrakt za více jak milion korun. Semifinále proběhlo v pražském hotelu Augustine a provázela ho, jak jinak než Andrea Bezděková.

Jaký typ modelů upřednostňuje sama ambasadorka soutěže? „Je to dost individuální. Baví mě, když se na první pohled člověk něčím liší, ať už jsou to oči, vlasy, barva pleti nebo třeba specifické rysy v obličeji. Důležité jsou jejich míry a výška, někdy narazíme na krásnou a zajímavou tvář, ale bohužel nemá dostačující výšku. Další výhodou je určitě také zdravý stav pleti a vlasů.“

Lonští vítězové Anna Brodecká a Oliver Průcha již pár měsíců od finále soutěže bodují na poli světového modelingu, stejně tak i někteří z finalistů jako Bára Fialová, která se před pár dny stala jednou z tváří módní přehlídky Gucci Cruise 2020 v Římě, o čemž jsme vám také psali.

S letošním výběrem finalistů je majitel modelingové agentury PURE MODEL Management Roman Holárek velmi spokojený: „Musím přiznat, že jsem nečekal tak velký zájem o účast z řady soutěžících. Jsem rád, že mladí lidé vnímají naši soutěž jako bránu do světového modelingu a důvěřují nám. Letošní finalisty čekají 3 měsíce intenzivní přípravy na finálový galavečer, kde odborná porota složena ze zástupců nejprestižnějších světových agentur vybere jednu vítězku a jednoho vítěze.“

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PURE MODEL PURE MODEL 2019 ANDREA BEZDĚKOVÁ ČESKÉ MODELKY MODELOVÉ MODELOVÉ A MODELKY MODELINGOVÁ SOUTĚŽ

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek