dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Finálový večer České Miss 2018 přinese televize Seznam

Přidat na Seznam.cz
Celoplošná televize Seznam se 2. června blýskne vysíláním přímého přenosu z finálového večera České Miss. 

Pohled do zákulisí i přímý přenos celého finálového večera národní soutěže krásy Česká Miss 2018 přinese internetová televize Seznam. Finálový galavečer se uskuteční 2. června od 20.00 v Multifunkční aule Gong v Ostravě. Během něj bude o hlasy a přízeň bojovat deset půvabných finalistek. "Divákům však nabídneme nejen finálový galavečer, ale i pohled do zákulisí a na průběžné přípravy dívek. Těší mě, že je spolupráce v dokonalém souladu s novým pojetím tradiční soutěže krásy i v kombinaci s online zaměřením projektu Česká Miss,“ nechala se slyšet ředitelka České Miss Eva Čerešňáková.

Ještě než se desítka dívek dostane do Ostravy na finálový večer, bude si muset projít outdoor kempem, soustředěním v Chorvatsku a také workshopy s odborníky. 

Prohlédněte si všechny finalistky.

Česká Miss

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2018 FINÁLE FINÁLOVÝ VEČER ŽIVÝ PŘENOS SOUTĚŽ KRÁSY

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek