dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Frost Street Wear je móda od jedné netradiční mámy

Když matky na mateřské vymýšlí, co se svými ratolestmi podniknout a vydělat u toho nějakou korunu, nemusí to vždy spadat do tradičních škatulek.

Ne úplně tradiční rodiče, ne úplně tradiční podnikání, ale v jádru pudla, co si představíte pod pojmem tradiční? Dnes vám představíme mámu, která se vrhla do rodinného života, ale i do módy naplno celým svým srdcem.

Je vegankou, má krásnou dceru a podle svých slov i dokonalého manžela. Toužila po nádherné rodině a to se jí splnilo. K tomu si vytvořila prosperující módní značku Frost Street Wear by Monami Frost a se svým veganským duchem do ní vkládá pořádný kus sebe. Mrkněte na její Instagram, dost možná vám bude velkou inspirací. Kromě rodinného života a módy má na svém kontě i jednu veganskou kuchařku. To vše si můžete prohlédnout i koupit na jejích stránkách monamifrost.com.

instagram.com/monamifrost

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MONAMI FROST FROST STREET WEAR

Související články

Marc Jacobs jde v nové kampani na podzim 2018 vstříc barvám

Marc Jacobs dal svým modelkám v rámci podzimní kampaně do ruky vodítka a fotky dostaly úplně jiný nádech.

Celý článek

Virgil Abloh spolupracuje na kolekci pro Serenu Williams

Slavná tenistka Serena Williams se na US Open vrací v nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Nike a Virgilem Ablohem. 

Celý článek

Dámské trenýrky na doma i na spaní

Taháte partnerovi ze skříně trenýrky, protože se vám v nich dobře spí? Nebo si dokonce kupujete pánské trenýrky sama pro sebe? Už nemusíte. Zoot přichází s kolekcí i pro ženy.

Celý článek

Jaké plavky oblékly celebrity na letních dovolených

Doba prázdnin se již pomalu chýlí ke konci, ale pokud vás dovolená teprve čeká, nechte se inspirovat výběrem plavek, ve kterých se blýskly známe osobnosti.

 

Celý článek

Přirozeně krásná Beyoncé na obálce americké Vogue

Historicky významné vydání časopisu s přirozeně nalíčenou Beyonce poukazuje na krásu žen tmavé pleti.

 

Celý článek

Jak se nosí svetr i v létě

O tom, že si tohle léto užíváme tropické teploty není pochyb, ale chladná rána na sebe nenechají dlouho čekat. Tak na ně buďme připravené.

Celý článek

Calvin Klein se vrací s kampaní s Kim Kardashian a Kylie Jenner

Calvin Klein posílá do světa podzimní snímky ze své kampaně v tónech černé a bílé.

Celý článek

Pořiďte si nový batoh - výběr těch nejstylovějších je tady!

Ať už se vás týká nezadržitelně se blížící návrat do lavic nebo batoh nosíte i do práce nebo na výlety, rozhodně by vám neměl ujít výběr těch nejzajímavějších. 

Celý článek