dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Frost Street Wear je móda od jedné netradiční mámy

Když matky na mateřské vymýšlí, co se svými ratolestmi podniknout a vydělat u toho nějakou korunu, nemusí to vždy spadat do tradičních škatulek.

Ne úplně tradiční rodiče, ne úplně tradiční podnikání, ale v jádru pudla, co si představíte pod pojmem tradiční? Dnes vám představíme mámu, která se vrhla do rodinného života, ale i do módy naplno celým svým srdcem.

Je vegankou, má krásnou dceru a podle svých slov i dokonalého manžela. Toužila po nádherné rodině a to se jí splnilo. K tomu si vytvořila prosperující módní značku Frost Street Wear by Monami Frost a se svým veganským duchem do ní vkládá pořádný kus sebe. Mrkněte na její Instagram, dost možná vám bude velkou inspirací. Kromě rodinného života a módy má na svém kontě i jednu veganskou kuchařku. To vše si můžete prohlédnout i koupit na jejích stránkách monamifrost.com.

instagram.com/monamifrost

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MONAMI FROST FROST STREET WEAR

Související články

Jeden den v šatníku Meghan Markle: od konfekce ke kolekci

Těhotná vévodkyně dokáže během dne vypadat elegantně a ještě k tomu zvládnout rychlou královskou proměnu od H&M k Roland Mouretovi!

Celý článek

Pánský Street style u přehlídek pro podzim 2019

Muži všech věkových kategorií se sezóně účastní dění kolem přehlídek pro podzim 2019. Jak se na to oblékli v Paříži, Londýně a Miláně?

Celý článek

Nejslavnější narozeninové outfity supermodelky Kate Moss

Legendární kráska oslavila před pár dny 45. narozeniny. Anglická ikona si vždy vybírala výraznější designerské modely na oslavy svých narozenin.

Celý článek

Cestovní nálada v letní kampani Miu Miu má říz

Ponurý svět cestování nás vtáhne do příběhu prostřednictvím krásných modelek, perfektních módních outfitů a cestovních sedaček.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Celý článek