dnes je 23.10.2018 a svátek má Teodor

Frost Street Wear je móda od jedné netradiční mámy

Když matky na mateřské vymýšlí, co se svými ratolestmi podniknout a vydělat u toho nějakou korunu, nemusí to vždy spadat do tradičních škatulek.

Ne úplně tradiční rodiče, ne úplně tradiční podnikání, ale v jádru pudla, co si představíte pod pojmem tradiční? Dnes vám představíme mámu, která se vrhla do rodinného života, ale i do módy naplno celým svým srdcem.

Je vegankou, má krásnou dceru a podle svých slov i dokonalého manžela. Toužila po nádherné rodině a to se jí splnilo. K tomu si vytvořila prosperující módní značku Frost Street Wear by Monami Frost a se svým veganským duchem do ní vkládá pořádný kus sebe. Mrkněte na její Instagram, dost možná vám bude velkou inspirací. Kromě rodinného života a módy má na svém kontě i jednu veganskou kuchařku. To vše si můžete prohlédnout i koupit na jejích stránkách monamifrost.com.

instagram.com/monamifrost

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MONAMI FROST FROST STREET WEAR

Související články

Jak pomůže Tipli.cz při nákupu módy a oblečení?

Už jste unavení z přeplněných nákupních center a z nedostatečné nabídky oblečení? Začněte nakupovat online s Tipli a ušetřete čas i peníze. Nakupování oblečení online nabízí obrovské výhody. Chcete vědět jaké?

Celý článek

Podzimní kampaň French Connection nás vezme do přírody

Podzimní kampaň kolekce French Connection vznikala pod rukama českých profesionálů. Od makeupu, přes produkci až k výsledných fotkám. 

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o Victoria's Secret Fashion Show 2018

Každoročně očekávaná módní přehlídka Victoria's Secret se blíží. Proto vám přinášíme to nejdůležitější, co byste měli o největší přehlídce roku vědět.

Celý článek

Nová kolekce Answear oslavuje dědictví

Nejen módní dědictví oslavuje nejnovější kolekce internetového obchodu Answear. Díky historickému prostředí si můžeme užít i pohled na skvostný palácový interiér. 

Celý článek

Preciznost nese jméno ELISHA

Kvalita, klasická elegance s prvky extravagance, precizní zpracování – přesně taková je značka Elisha módní návrhářky Elišky Tomkové. 

Celý článek

Miu Miu jarní kolekce připomíná výprodej v galanterii

Miuccia Prada se vrátila k elegantní rozevlátosti a chce zpět své mladé zákaznice. 

Celý článek

Jak se nosí džíny a svetr v podzimních měsících?

Neodhazujte oblíbené džíny, ba naopak! Doplňte je vkusným svetrem.

Celý článek

V Cruise kampani Louis Vuitton z Korsiky zářila Alicia Vikander

Drobná Alicia Vikander nás naláká na prosluněné pobřeží Korsiky a také Cruise kolekci Louis Vuitton. 

Celý článek