dnes je 24.04.2018 a svátek má Jiří

Graduate Fashion SHOW EXI(S)T 2017

Nově zrekonstruované prostory bývalé Baťovy továrny plné designových modelů začínajících českých návrhářů a jejich bakalářské a magisterské kolekce.
EXI(s)T 2017

Za účasti médií, odborníků z oblasti módy, návštěvníků a za velké podpory týmu ADO v čele s art directorkou Vivien Babicovou a supervizorem akce Peterem Šagátem předvedli 17. června studenti ateliéru Design Oděvu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně premiéru svých závěrečných bakalářských a magisterských kolekcí.

Agáta Molčanová

Celou vizuální identitu vytvořil Libor Stuchlík, který je studentem ateliéru Grafický Design. O fotografii vizuálu a úvodní video se zátiším se postaral Alexander Bel, který fotografoval i během eventu. Fotografie z runwaye a backstage nafotil Tomáš Gál, dále pak Welin Nagyová a další fotografové jako shotby.us, David Drobný, Laura Kovanská, Marcela Očenášová, Boris Reichel, Julie Nikodýmová. 

Anežka Berecková

O vlasy modelek se postaral tým kadeřníků z Heroes Salon  a podobu make upu vytvořila Mischel Warenits. Hladký průběh celého dne od fittingů po show zajistil vedoucí backstage Jaroslav Gazda a hudbu na show speciálně na míru každé kolekci vytvořila Kristýna Coufalová. Projekci po celou dobu show tvořila Katarína Mydliarová, studentka prvního ročníku ADO a prostorové řešení měla na starost Barbora Babocká.

Gabriela Petrová

Premiéru bakalářských a magisterských kolekcí představili: Vivien Babicová, Anežka Berecková, Kristýna Coufalová, Roman Častulík, Valerie Kamererová, Lukáš Krnáč, Helena Pálková, Gabriela Petrová, Veronika Valušková, Miroslava Cucová, Ilona Fojtíková, Nikola Gurková, Katarína Chválová, Agáta Molčanová, Lucia Sládečková.

Helena Pálková

Ilona Fojtíková

Katarína Chválová

Kristýna Coufalová

Lucia Sládečková

Lukáš Krnáč

Miroslava Cucová

Nikola Gurková

Roman Častulík

Valerie Kamererová

Veronika Valušková

Vivien Babicová

 

 

RUNWAY - Tomáš Gál

GRADUATE FASHION SHOW EXI(S)T 2017 DESIGN ADO KOLEKCE NÁVRHÁŘI ATELIER DESIGN ODĚVU UNIVERZITY TOMÁŠE BATI

Související články

Proč za módními fotografiemi stojí převážně muži?

Módní fotografie má skutečný problém. Vyváženost mezi ženami a muži je momentálně v nedohlednu. Lepšími fotografy jsou jednoznačně muži.

Celý článek

Obrazem: Jarní výlohy světových návrhářů

Nadrozměrné zpracování květin je hlavní myšlenkou aktuálního jara. Tulipány, růže i obyčejné cibulky slouží k přivítání jara 2018 od těch největších módních velikánů.

Celý článek

Wendelborn přichází s novou kolekcí jeanů

Kate Wendelborn před pár dny představila novou kolekci černých a bílých džínů. Stanou se jedním z největších hitů tohoto roku?

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Apple zbarvil svůj iPhone 8 do červené

Leader trhu s chytrými telefony posílá do světa nový model. Technologicky se příliš neliší od svého předchůdce, barvu zato dostal pořádně výraznou.

Celý článek

Bydlení ve skandinávském stylu

Nechte se inspirovat bydlením jednoho z nejšťastnějších národů světa.

Celý článek

Designérský výběr - Březen 2018

Další měsíc plný módy a designu je za námi a my vám tak přinášíme další designérský výběr. Které produkty nás tento měsíc bavily nejvíce?

Celý článek

Vzdušná a ženská podzimní kolekce v podání Michaela Kováčika

Lehkost, vzdušnost a ženskost. To jsou fáze, které provázely módní přehlídku Michaela Kováčika.

Celý článek