dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Přidat na Seznam.cz
Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

O tom, že módní giganti rozsahu jako je právě Gucci, chtějí zaujmout různými způsoby, není už dávno pochyb. K údivu a pozornosti se stylisté a návrháři nechali inspirovat z různých koutů světa, dokonce někdy i toho mystického. A to vše pod vedením kreativního ředitele Alessandra Michele, který touto cestou řídí značku již třetím rokem.

Nyní si pro pozornost zašli až do italských zahrad Villa Lante, kde spolu se známým fotografem Glenem Luchfordem a zpěvákem Harrym Stylesem vytvořili fotoalbum prezentující nejnovější pánskou kolekci Gucci Tailoring 2019.

Není to však poprvé, co známý zpěvák pózoval pro tuto světovou značku. Už v první kolekci zaujal veřejnost bývalý člen skupiny One Direction, kdy spolu se slepicí v klasickém anglickém fish & chips bufetu vzbudili povyk.

Čím jsou tedy fotky tak zajímavé, není potřeba vysvětlovat. Harry mající jehně kolem krku nebo Harry krmící malé prasátko. To jsou snímky zcela nevídané ve světě módy. Elegance a roztomilost však nyní tento mladík spojil ve svazek více než uspokojující. 

Módní kolekce směřující pro pány tedy oslovila i opačné pohlaví. Na trh Gucci dostane své módní kousky v listopadu, kochat se však lze už nyní na Gucci.com.

Gucci.com

Přidat na Seznam.cz
GUCCI HARRY STYLES MÓDNÍ KOLEKCE MÓDA 2018 PÁNSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA PÁNSKÉ TRENDY

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek

Pánské letní sestřihy

Že vaše vlasy nepotřebují změnu, pánové? Ale houby! Letní sestřihy v hollywoodském stylu. Zkuste se inspirovat dívčími lamači srdcí Ryanem Gosling nebo Davidem Beckham, ti vědi jak na to. 

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Osm slavných sportovců, kteří založili vlastní módní značku

Jejich hvězdná síla přináší něco víc než jen stovky milionů každoročně na účtu. Přináší i módní značky, které mají nemalý úspěch a vliv.

Celý článek