dnes je 16.12.2019 a svátek má Albína

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Přidat na Seznam.cz
Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

O tom, že módní giganti rozsahu jako je právě Gucci, chtějí zaujmout různými způsoby, není už dávno pochyb. K údivu a pozornosti se stylisté a návrháři nechali inspirovat z různých koutů světa, dokonce někdy i toho mystického. A to vše pod vedením kreativního ředitele Alessandra Michele, který touto cestou řídí značku již třetím rokem.

Nyní si pro pozornost zašli až do italských zahrad Villa Lante, kde spolu se známým fotografem Glenem Luchfordem a zpěvákem Harrym Stylesem vytvořili fotoalbum prezentující nejnovější pánskou kolekci Gucci Tailoring 2019.

Není to však poprvé, co známý zpěvák pózoval pro tuto světovou značku. Už v první kolekci zaujal veřejnost bývalý člen skupiny One Direction, kdy spolu se slepicí v klasickém anglickém fish & chips bufetu vzbudili povyk.

Čím jsou tedy fotky tak zajímavé, není potřeba vysvětlovat. Harry mající jehně kolem krku nebo Harry krmící malé prasátko. To jsou snímky zcela nevídané ve světě módy. Elegance a roztomilost však nyní tento mladík spojil ve svazek více než uspokojující. 

Módní kolekce směřující pro pány tedy oslovila i opačné pohlaví. Na trh Gucci dostane své módní kousky v listopadu, kochat se však lze už nyní na Gucci.com.

Gucci.com

Přidat na Seznam.cz
GUCCI HARRY STYLES MÓDNÍ KOLEKCE MÓDA 2018 PÁNSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA PÁNSKÉ TRENDY

Související články

Sedm nejvlivnějších módních ikon roku 2019

Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci, a tak vznikají nejrůznější žebříčky. Tentokrát se zaměříme na celebrity, které svými outfity ovlivňovaly módní průmysl. 

Celý článek

Čeští olympionici budou v Japonsku reprezentovat v kolekci, kterou inspirovala gymnastika v popředí s Věrou Čáslavskou

Limitovaná kolekce vznikla nejenom pro české reprezentanty, ale také pro jejich fanoušky. Nápis Czech Republic má i svůj japonský ekvivalent.

Celý článek

Prosinec ve smyslu vzorovaných must haves kousků!

Jistě už chystáte dětem nadílku na Mikuláše a pomalu dokupujete vánoční dárky. Na chvíli se však zastavte a mrkněte, co by v šatníku pro tuto zimu nemělo chybět právě vám, prosincem počínaje…

Celý článek

Oblečení na svah, které opravdu stojí za to! Co na sebe na lyže či snowboard?

Chystáte se letos na lyže nebo přemýšlíte, jakou výbavu na sjezdovku nakoupit pod stromeček? Máme pro vás několik tipů na mrazuvzdorné oblečení pro vás i vaši drahou polovičku. Takhle si svůj oblíbený svařák či jiný horký nápoj na svahu vychutnáte v teple a ještě stylově.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Gucci

Když míníme vysokou módu, značka Gucci je jednou z neodmyslitelných částí tohoto nablyštěného světa. Jak se taková legendární ikona zrodila? Kdo stojí za jejím úspěchem?

Celý článek

Rihanna představila novou Fenty kolekci s názvem 'City Bloom'

Zpěvačka Rihanna představila novou módní kolekci Fenty s názvem City Bloom. Kolekce je inspirovaná každodenním stylem mocných žen, které žijí dle svých vlastních pravidel a ideálů.

Celý článek

Alexander McQueen se inspiroval křehkou krásou přírody, kterou vložil do jarní kolekce 2020

Kolekce, kterou sice využijeme až za pár měsíců, nás může potěšit svým bytím už dnes. Alexander McQueen oslavuje faunu a flóru a bohatství Země. To vše propojil ve smyslu krásy žen a květin propletené dohromady.

Celý článek

Nejnovější resort kampaň Celine 2020 byla focena v prosluněném Saint-Tropez

Hedi Slimane se ujal nejen navrhování nejnovější resort kolekce 2020, ale také fotografování, jelikož celou sbírku sám zvěčnil. Saint-Tropez se stalo klíčovou destinací a výsledné snímky vypadají elegantně a jemně.

Celý článek