dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

Herci Václav Neužil, Kristýna Podzimková a Karel Zima pokřtili charitativní kalendář

Jedinečný kalendář plný známých herců a sportovců přináší mnohem více než jen sympatický úmysl a neotřelý vzhled.

Na tomto projektu se podílelo celkem 13 známých osobností, ale také 14 nádherných psů plemene československého vlčáka. Projekt zaměřený na česko-slovenské psí plemeno, jehož vznik se, jako takový, datuje do roku 1955, přináší informace o jeho historii, o výcviku a výchově ale také o tom, jaké možnosti s tímto plemenem máme dnes. I to je jeden z důvodů, proč celý projekt vznikl.

„To, že máme v kalendáři tak jedinečné tváře, je vlastně souhra několika náhod a mnoha štěstí, čehož si opravdu vážíme. Právě díky tomu má kalendář úspěch a nejenom, že pomůže finančně Záchranné stanici, ale nese s sebou i svoje unikátní poselství a pomoc,“ řekla o kalendáři předsedkyně spolku Psí šance, Jana Klouparová.

Hlavní myšlenkou je, aby lidé zvážili koupi československého vlčáka a co nejméně jich pak končilo v Záchranné stanici v Adamově, která je jedinou svého druhu v České republice, na Slovensku i ve střední Evropě. A právě tato myšlenka nadchla mnoho známých osobností, mezi nimi i herce Hynka Čermáka, Václava Neužila, Kristýnu Podzimkovou, Karla Zimu, Šárku Vaculíkovou nebo road racingového závodníka Michala INDI Dokoupila, biatlonistku Gabrielu Koukalovou, plážové volejbalistky Markétu Nausch Slukovou a Barboru Hermannovou, českou zápasnici Adélu Hanzlíčkovou, sportovního komentátora Roberta Zárubu, fotbalistu Petra Švancaru a českou reprezentantku v plavání Moniku Štěpánovou.

Oficiálními kmotry kalendáře se stali ve středu 7. 11. 2018 v kavárně Dejvického divadla v Praze herci Kristýna Podzimková, Vašek Neužil, Karel Zima, zápasnice Adéla Hanzlíčková a také závodník Michal INDI Dokoupil. Příjemnou atmosféru obstaralo prostředí kavárny, ale také humor a pohoda, která se nesla napříč celým oficiálním křtem.

„Bylo to velmi příjemné focení a jsem moc rád, že jsem se toho zúčastnil, protože pokud si můžu vybrat, jestli budu pomáhat lidem nebo zvířatům, tak si vyberu zvířata, protože jsou to lidé, kteří zvířatům často ubližují, naopak ne. A pokud zvíře ublíží člověku, tak je to kvůli lidské chybě, takže já vždycky radši pomůžu zvířatům,“ zhodnotil focení v rámci oficiálního křtu kalendáře herec Vašek Neužil. Kalendář si můžete zakoupit za cenu 260 Kč / kus na stránkách Psí šance z.s.

 

fotograf kalendáře: Lubomír Buchta / lubu.cz

foto ze křtu kalendáře: psisance.cz, my-face.cz a vlastní

 

ZE SPOLEČNOSTI PSÍ ŠANCE CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ 2019 KRISTÝNA PODZIMKOVÁ VÁCLAV NEUŽIL KAREL ZIMA MICHAL INDI DOKOUPIL ADÉLA HANZLÍČKOVÁ HYNEK ČERMÁK GABRIELA KOUKALOVÁ ŠÁRKA VACULÍKOVÁ PETR ŠVANCARA ROBERT ZÁRUBA MARKÉTA NAUSCH SLUKOVÁ BARBORA HERMANNOVÁ

Související články

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Zprávy z módy: Umělecký ředitel Lucas Ossendrijver odchází z módního domu Lanvin

Tento krok přichází v návaznosti na rozsáhlé změny ve francouzském módním domě, který má nového majitele, společnost Fosun International.

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

Celý článek

Zprávy z módy: Meghan Markle odmítá nosit šaty své kamarádky návrhářky Victorie Beckham

Krásná vévodkyně na sebe prozradila i to, co nechtěla. Značku Victoria Beckham odmítá z jednoho jediného důvodu!

Celý článek

Balmain se vrací k mistrovské práci vysoké módy

Dvorní návrhář Olivier Rousteing vrátí luxusní značku Balmain mezi Couture domy.

Celý článek