dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Hravá značka Outsiders Division představila kolekci pro jaro 2019

Přidat na Seznam.cz
Přehlídka španělské značky Outsiders Division v rámci pražského fashion weeku nejen zabavila, ale i pobavila.

Vedle předních českých návrhářů na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou kolekci pro jaro/léto 2019 i španělská značka Outsiders Division. Přehlídka modelů, které v kolekci dala značka dohromady, byla opravdu pestrá a to nejen barvami, ale i doplňky a průběhem celé přehlídky. Modelky a modelové během přehlídky mohli ukázat i svou osobnost a interagovat s návštěvníky. Pestrobarevné oblečení bylo kombinované s mnoha doplňky od slunečních brýlí, zajímavých kabelek či dokonce obličejových masek nebo plyšových hraček. Dá se tedy říci, že si španělští návrháři i modelové mohli s přehlídkou pořádně vyhrát. Pro tuto značku v žádném případě nejsou odvážné kousky ani netradiční přehlídky žádnou výjimkou a na pražském fashion weeku šlo o opravdu zajímavé oživení.

Outsiders division SS2019

Značka Outsiders Division byla založena v roce 2012 návrhářem Davidem Méndez Alonso a původně se zaměřovala pouze na čepice a doplňky. Později se v roce 2017 připojili další španělští návrháři Alberto Perancho a Ales Gallifa, díky nimž se značka prezentuje se dvěma kolekcemi ročně. Koncept značky si pohrává s módou i uměním. Kolekce jsou založeny na protikladných prvcích a jsou inspirovány kultovní kinematografií, punkovou kulturou i graffiti. Přenáší tak z pozadí do předních linií svěží, mladickou kulturu. 

Outsiders division ss2019

Outsiders Division ss2019

Outsiders division ss2019

Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

outsidersdivision.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI OUTSIDERSDIVISION MBPFW JARO 2019 PUNK ŠPANĚLSKÁ TVORBA MÓDA PRO MLADÉ

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek