dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Hravá značka Outsiders Division představila kolekci pro jaro 2019

Přehlídka španělské značky Outsiders Division v rámci pražského fashion weeku nejen zabavila, ale i pobavila.

Vedle předních českých návrhářů na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou kolekci pro jaro/léto 2019 i španělská značka Outsiders Division. Přehlídka modelů, které v kolekci dala značka dohromady, byla opravdu pestrá a to nejen barvami, ale i doplňky a průběhem celé přehlídky. Modelky a modelové během přehlídky mohli ukázat i svou osobnost a interagovat s návštěvníky. Pestrobarevné oblečení bylo kombinované s mnoha doplňky od slunečních brýlí, zajímavých kabelek či dokonce obličejových masek nebo plyšových hraček. Dá se tedy říci, že si španělští návrháři i modelové mohli s přehlídkou pořádně vyhrát. Pro tuto značku v žádném případě nejsou odvážné kousky ani netradiční přehlídky žádnou výjimkou a na pražském fashion weeku šlo o opravdu zajímavé oživení.

Outsiders division SS2019

Značka Outsiders Division byla založena v roce 2012 návrhářem Davidem Méndez Alonso a původně se zaměřovala pouze na čepice a doplňky. Později se v roce 2017 připojili další španělští návrháři Alberto Perancho a Ales Gallifa, díky nimž se značka prezentuje se dvěma kolekcemi ročně. Koncept značky si pohrává s módou i uměním. Kolekce jsou založeny na protikladných prvcích a jsou inspirovány kultovní kinematografií, punkovou kulturou i graffiti. Přenáší tak z pozadí do předních linií svěží, mladickou kulturu. 

Outsiders division ss2019

Outsiders Division ss2019

Outsiders division ss2019

Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

outsidersdivision.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI OUTSIDERSDIVISION MBPFW JARO 2019 PUNK ŠPANĚLSKÁ TVORBA MÓDA PRO MLADÉ

Související články

Netradiční představení kolekce Můra Návrháře Michala Marka

Návrhář Michal Marek představil novou kolekci s androgenním modelem v hlavní roli. Jak se kolekce představila na přehlídkovém molu?

Celý článek

Martina Vrábelová a její folklórom inšpirovaná kolekcia SLOWenka

V rámci tohtoročných osláv výročia založenia republiky som sa vrátila ku svojim koreňom a našla inšpiráciu v nevyčerpateľnom zdroji -  vo folklóre. 

Celý článek

Jarní doplňky: Top 11 trendů

Výběr z těch nejlepších doplňků pro jaro 2019 je velmi pestrý a každý si jistě vybere svůj trend. 

Celý článek

Nové úspěšné tváře světového modelingu

Kdo bude hvězdou přehlídek příští rok? Je jich hned 12, které již pomalu září!

Celý článek

Bláznivý street style z Tokya pro jaro 2019

Týden módy v japonském hlavním městě každým rokem přiláká ty největší místní módní nadšence. 

Celý článek

Kolekce NADOTEK vyvolala v rámci Designbloku mnoho emocí

Kolekci NADOTEK jsme vám již představili. Dnes se podíváme více do jejího zákulisí, tedy nejenom, kdo za ní stojí, ale kdo je organizace DEBRA ČR a jakého má patrona.

Celý článek

Pavel Brejcha zahalil svou kolekci do folkloru

Pavel Brejcha má za sebou již značnou módní historii. V rámci aktuálního Designbloku představil dámskou kolekci nazvanou Folklor nomad.

Celý článek

Jaroslava Procházková představila novou kolekci ve velkém sále Lucerny

Úpletová móda pro náročnou klientelu s nadčasovým stylem, čistotou designu a výraznou kultivovanou barevností jsou tím, co představila návrhářka Jaroslava Procházková.

Celý článek