dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Hravá značka Outsiders Division představila kolekci pro jaro 2019

Přehlídka španělské značky Outsiders Division v rámci pražského fashion weeku nejen zabavila, ale i pobavila.

Vedle předních českých návrhářů na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou kolekci pro jaro/léto 2019 i španělská značka Outsiders Division. Přehlídka modelů, které v kolekci dala značka dohromady, byla opravdu pestrá a to nejen barvami, ale i doplňky a průběhem celé přehlídky. Modelky a modelové během přehlídky mohli ukázat i svou osobnost a interagovat s návštěvníky. Pestrobarevné oblečení bylo kombinované s mnoha doplňky od slunečních brýlí, zajímavých kabelek či dokonce obličejových masek nebo plyšových hraček. Dá se tedy říci, že si španělští návrháři i modelové mohli s přehlídkou pořádně vyhrát. Pro tuto značku v žádném případě nejsou odvážné kousky ani netradiční přehlídky žádnou výjimkou a na pražském fashion weeku šlo o opravdu zajímavé oživení.

Outsiders division SS2019

Značka Outsiders Division byla založena v roce 2012 návrhářem Davidem Méndez Alonso a původně se zaměřovala pouze na čepice a doplňky. Později se v roce 2017 připojili další španělští návrháři Alberto Perancho a Ales Gallifa, díky nimž se značka prezentuje se dvěma kolekcemi ročně. Koncept značky si pohrává s módou i uměním. Kolekce jsou založeny na protikladných prvcích a jsou inspirovány kultovní kinematografií, punkovou kulturou i graffiti. Přenáší tak z pozadí do předních linií svěží, mladickou kulturu. 

Outsiders division ss2019

Outsiders Division ss2019

Outsiders division ss2019

Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

outsidersdivision.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI OUTSIDERSDIVISION MBPFW JARO 2019 PUNK ŠPANĚLSKÁ TVORBA MÓDA PRO MLADÉ

Související články

Nesourodá podzimní kolekce Victoria Beckham postrádala šmrnc

Módní přehlídky návrhářské špičky, jakou Victoria Beckham bezesporu je, jsou jedněmi z nejočekávanějších. Ne vždy si však odnesou patřičnou salvu. Podzimní kolekce 2019 nenadchne ani neurazí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Podzimní kolekce Oscar de la Renta ve znamení noblesy, orientu a španělské krásy

Od britských vzorů, po rozkvetlou zahradu ve Španělsku se dostanete k vůni orientu se závěrem večerní noblesy. Tak zvěčnili kolekci Oscar de la Renta podzim/zima 2019, Laura Kim a Fernando Garcia.

Celý článek

Dokonalá krejčovská práce od značky Helmut Lang po více než roční pauze má šmrnc

Bezchybné elegantní oděvy s lehkou dávkou fetišismu představil pro roce a půl přestávky luxusní dům Helmut Lang.

Celý článek

Božidara Richterová profesně plete teprve dva roky. Přesto je nováčkem letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Week!

Návrhářka Božidara Richterová vyrostla na Moravě, plést ji učila babička, baví ji focení, ale především chce tvořit módu. Profesně se této práci věnuje teprve dva roky, ale už letos v březnu ji uvidíme na největší módní akci u nás!

Celý článek

Atmosféra New Yorku byla zachycena v kolekci Proenza Shouler

Moderní pojetí dnešního New Yorku se úspěšně podařilo zachytit dvojici návrhářů Proenza Shouler v nové podzimní kolekci. S čím překvapivým přišli?

Celý článek

Vzpomínku na své avantgardní ideály oprášila návrhářka Tory Burch v nejnovější kolekci

Excentrické kousky podzimní kolekce Tory Burch vyzařovaly elegancí. Návrhářka je představila na vysoké škole Black Mountain College.

Celý článek

Derek Lam podruhé v řadě neprezentoval na velkém přehlídkovém mole

Americký módní návrhář už podruhé za sebou zariskoval a vyhnul se několika stovkám objektivů a vlivu sociálních sítí během prezentace na velkém přehlídkovém mole. Vyplatil se tento risk?

Celý článek