dnes je 20.09.2018 a svátek má Oleg

Hravá značka Outsiders Division představila kolekci pro jaro 2019

Přehlídka španělské značky Outsiders Division v rámci pražského fashion weeku nejen zabavila, ale i pobavila.

Vedle předních českých návrhářů na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou kolekci pro jaro/léto 2019 i španělská značka Outsiders Division. Přehlídka modelů, které v kolekci dala značka dohromady, byla opravdu pestrá a to nejen barvami, ale i doplňky a průběhem celé přehlídky. Modelky a modelové během přehlídky mohli ukázat i svou osobnost a interagovat s návštěvníky. Pestrobarevné oblečení bylo kombinované s mnoha doplňky od slunečních brýlí, zajímavých kabelek či dokonce obličejových masek nebo plyšových hraček. Dá se tedy říci, že si španělští návrháři i modelové mohli s přehlídkou pořádně vyhrát. Pro tuto značku v žádném případě nejsou odvážné kousky ani netradiční přehlídky žádnou výjimkou a na pražském fashion weeku šlo o opravdu zajímavé oživení.

Outsiders division SS2019

Značka Outsiders Division byla založena v roce 2012 návrhářem Davidem Méndez Alonso a původně se zaměřovala pouze na čepice a doplňky. Později se v roce 2017 připojili další španělští návrháři Alberto Perancho a Ales Gallifa, díky nimž se značka prezentuje se dvěma kolekcemi ročně. Koncept značky si pohrává s módou i uměním. Kolekce jsou založeny na protikladných prvcích a jsou inspirovány kultovní kinematografií, punkovou kulturou i graffiti. Přenáší tak z pozadí do předních linií svěží, mladickou kulturu. 

Outsiders division ss2019

Outsiders Division ss2019

Outsiders division ss2019

Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

outsidersdivision.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI OUTSIDERSDIVISION MBPFW JARO 2019 PUNK ŠPANĚLSKÁ TVORBA MÓDA PRO MLADÉ

Související články

Kolekci Marca Jacobse si nejspíš nekoupíte, zato vás rozhodně pobaví

Některá média nazvala tuto kolekci jako magickou. My si k tomu přidáme větší dávku fantazie a kromě cukrové vaty a velkých bonbónů v těchto šatech možná uvidíme i kousek módy.

Celý článek

Bella Hadid a téma pláže na přehlídce Michael Kors Collection

Michael Kors o sobě prozradil, že je člověk, který umí zvednout náladu. Což se v dnešním světě plném zármutku hodí. Proto svou kolekci zahalil do veselých barev a prostředí pláže.

Celý článek

Longchamp stvořil kolekci pro rockovou bohémku na Jaro 2019

Luxusní značka se nebála vrátit v čase, ale přesto přijít s něčím novým.

Celý článek

Rozkvetlé vlasy u Rodarte pro Jaro 2019

Modelky se po mole procházely v romantických účesech s čerstvých květin ve stylu Art Deco.

Celý článek

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Celý článek

Co nás čeká na Londýnském Fashion Weeku?

To nejdůležitější, na co byste se měla zaměřit na letošním ročníku London Fashion Week. 

Celý článek

Jarní Oscar de la Renta v praktičtějších střizích

Jsou to dva roky, kdy do společnosti vstoupili kreativní návrháři Laura Kim a Fernando Garcia. Od té doby je značka Oscar de la Renta jiná, než si ji můžeme pamatovat.

Celý článek

Sestry Hadid i téma rozdílných kultur v jarní kolekci Prabal Gurung

Jarní kolekce Prabal Gurung je obklopena přírodou a barvami. Rovněž také láskou vůči různým kulturám a snahou vymazat hranice, které nás rozdělují.

Celý článek