dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Ivana Korolová na svůj koncert oblékla značku Marko.in

Přidat na Seznam.cz
Včera v La Locca baru proběhl koncert herečky, dabérky a zpěvačky Ivany Korolové. K vidění kromě hvězd hudební a muzikálové scény byly především originální kostýmy značky Marko.in

Ivana Korolová s kolegy připravili celovečerní show, ke které byly přizvány i hvězdy hudebního a muzikálového nebe jako například Bára Basiková, Tomáš Trapl, David Gránský či Ondřej Izdý. Mladý návrhář Marko Lopatič oblékl hlavní hvězdu večera do dvou kostýmů své vlastní výroby včetně nedávno představených „3D plavek“.

Za znění písně z animované pohádky Na vlásku či  známých melodií od Miley Cyrus, Rihanny či Alexandry Burke se Ivana Korolová předvedla v jednoduchých koktejlkách bez výstřihu, které jsou výjimečné díky svému střihu a hře materiálu. Celý jeden bok šatů je totiž zcela průhledný. Černý materiál šatů začíná i končí přesně tak, aby se ukázalo, co nejvíce, ale vše zůstalo skryto. Jako druhý kostým si zpěvačka vybrala jeden z modelů „3D plavek“ upravený speciálně pro ní. Ve stylu světových hvězd ukázala holou kůži a po několika písních odhodila velikou černou sukni, která zdobila tento outfit.

Zdroj: marko.in

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI IVANA KOROLOVÁ MARKO LOPATIČ MARKO.IN LA LOCCA BAR KONCERT 3D PLAVKY ZPĚVAČKA DABÉRKA HEREČKA

Související články

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Sexy umění v podání Toni Garrn v aktuálním čísle Harper's Bazaar

Singapurská verze časopisu Harper's Bazaar přináší na červenec 2019 velmi poutavou obálku se šestadvacetiletou německou modelkou.

Celý článek

Jak princezna Diana navždy změnila naši dobu

Princezna Diana - nejslavnější princezna všech dob. Ikonická nejen pro své oblékání, ale také rebelka v konzervativním okolí královské rodiny. Její osud zasáhl svět jako žádný jiný. Jak její život změnil svět módy, jak jej známe dnes, se dozvíte v tomto článku.

Celý článek