dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Ivana Korolová na svůj koncert oblékla značku Marko.in

Přidat na Seznam.cz
Včera v La Locca baru proběhl koncert herečky, dabérky a zpěvačky Ivany Korolové. K vidění kromě hvězd hudební a muzikálové scény byly především originální kostýmy značky Marko.in

Ivana Korolová s kolegy připravili celovečerní show, ke které byly přizvány i hvězdy hudebního a muzikálového nebe jako například Bára Basiková, Tomáš Trapl, David Gránský či Ondřej Izdý. Mladý návrhář Marko Lopatič oblékl hlavní hvězdu večera do dvou kostýmů své vlastní výroby včetně nedávno představených „3D plavek“.

Za znění písně z animované pohádky Na vlásku či  známých melodií od Miley Cyrus, Rihanny či Alexandry Burke se Ivana Korolová předvedla v jednoduchých koktejlkách bez výstřihu, které jsou výjimečné díky svému střihu a hře materiálu. Celý jeden bok šatů je totiž zcela průhledný. Černý materiál šatů začíná i končí přesně tak, aby se ukázalo, co nejvíce, ale vše zůstalo skryto. Jako druhý kostým si zpěvačka vybrala jeden z modelů „3D plavek“ upravený speciálně pro ní. Ve stylu světových hvězd ukázala holou kůži a po několika písních odhodila velikou černou sukni, která zdobila tento outfit.

Zdroj: marko.in

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI IVANA KOROLOVÁ MARKO LOPATIČ MARKO.IN LA LOCCA BAR KONCERT 3D PLAVKY ZPĚVAČKA DABÉRKA HEREČKA

Související články

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek