Jak přistoupit k holení intimních míst

Již ve starém Egyptě bylo ve své době samozřejmostí, že se ženy i muži holili.

Již ve starém Egyptě bylo ve své době samozřejmostí, že se ženy i muži holili. Netýkalo se to ovšem jen některých částí těla, ale doslova každý chloupek, a to včetně vlasů, musel jít pryč. Patřilo to jaksi k dobrým mravům.

V dnešní době už nezaujímáme tak striktní postoje, i když podíváme-li se podrobněji na fotografie ani ne 20 let staré, zjistíme, že ještě před nedávnou dobou se kromě pánských vousů neholilo prakticky nic.

Co se týče intimního holení, můžeme hovořit i o specifickém druhu módy, v níž v určité době panují určité trendy. Speciálně k tomuto účelu existují i depilační salóny, kde vám zkušený odborník či odbornice tuto oblast upraví podle vašeho přání. Můžete si nechat vytvořit rozličné obrazce a útvary. Chcete-li partnerovi udělat radost, jistě zvolíte tvar srdce, který asi z módy nikdy nevyjde. Na výběr máte např. z tvarů šipky, trojúhelníku, úzkého pruhu atd. Dokonce, pokud je pracovník salónu zručný, může vám na přání vyholit i monogram vašeho přítele nebo jiné tvary dle vašeho přání. Čím složitější obrazec, tím více peněz v salónu necháte.

Výjimkou v nabídce není ani barevná úprava ochlupení nebo speciální styling. Chcete-li si ovšem tuto záležitost raději nechat pro sebe, existuje mnoho způsobů, jak se přebytečných chloupků zbavit. Nejoblíbenější a také nejpoužívanější metodou je holení pomocí klasické žiletky a gelu nebo pěny na holení. Způsob je to sice bezbolestný, rychlý a momentálně účinný, avšak chloupky velmi rychle dorůstají, takže se celá procedura musí často opakovat.

Technikou s dlouhodobějším účinkem je depilace teplým voskem. Zde je sice nevýhodou, že závěrečné strhnutí proužku s voskem je poměrně bolestivé, za to vám však oholené místo vydrží hladké až 14 dnů.

Elektrické vytrhávací depilátory nejsou pro kůži, která je na intimních místech poměrně citlivá, příliš vhodné. Zaprvé to opravdu bolí, ale mnohem nepříjemnější je v tomto případě velmi časté zarůstání chloupků.

Užití depilačních krémů je další obvyklou metodou, pomocí níž si můžeme chloupky odstraňovat. Rozhodně vás to nebude bolet, je ovšem potřeba použít velké množství krému k tomu, aby oholení bylo dokonalé. Poté vám chloupky neporostou asi tak týden.

Kdo se chce ochlupení zbavit jednou provždy, má možnost nechat si jej odstranit laserem. K tomu je nutné objednat se opět do kosmetického salónu, kde tyto zákroky provádějí, ale musíte počítat s tím, že bude třeba absolvovat minimálně tři návštěvy, aby chloupky přestaly růst úplně.

 

Zdroj fotografií: Alibaba.com, For-me-online.de

ZDRAVÍ A KRÁSA HOLENÍ CHLOUPKY DEPILACE ŽENY MODY HOLENÍ INTIMNÍCH MÍST

Související články

Jak změnit své každodenní líčení bez námahy

Móda.cz přichází s pár snadnými tipy, které vám pomohou pozměnit své každodenní líčení bez námahy i drahých kosmetických vymožeností.

Celý článek

Victoria´s Secret andílci v posilovně

Victoria´s Secret modelky nejsou jen bezchybná těla a dokonalá chůze na módním molu. Než se jim podaří získat a především si udržet skvělou kondici, zabere to spoustu času, potu a dřiny.

Celý článek

TVÁŘ MODACZ je v plném proudu. Přinášíme další ochutnávku soutěžících.

Náš jedinečný projekt „Staň se tváří moda.cz“ nabírá obrátky. Počítali jsme s velkým ohlasem, ale upřímně, desítky nových e-mailů každý den předčily naše očekávání. A tak vám přinášíme další ochutnávku našich soutěžících. Dnes jsme pro vás vybrali deset dívek - tmavovlásek… Která nejvíce osloví vás?

Celý článek

Jak se vybavit na běhání ve tmě?

Jak běhat v šeru nebo ve tmě tak, aby to pro vás bylo bezpečné a pohodlné?

Celý článek

Vařte zdravě a chutně

Zdravé stravování hýbe světem, ale lze se stravovat zdravě a přitom i chutně? Odpověď výživových odborníků zní jasně.

Celý článek

Vláknina nad zlato! Prevence rakoviny, nezbytná při hubnutí!

Podstupujete časté diety, pak nezapomínejte právě na vlákninu. Je nezbytná nejen v procesu hubnutí, ale je i dokonalou prevencí.

Celý článek

Účinná péče o pleť po letní sezóně

Každé roční období si žádá jinou péči o pokožku. Jak se o obličej a tělo postarat po zvláště horké letní sezóně a dokonale ji tak připravit na zimu?

Celý článek

Nejčastější chyby při používání korektoru - nedopouštíte se jich také?

Korektor je výbornou vychytávkou, která se u českého publika dočkala své chvály až v posledních letech. Nicméně při jeho používání se dá pořádně chybovat...

Celý článek

Šokující stravovací návyky Čechů

Poznejte šokující stravovací návyky Čechů, o kterých jste možná dosud ani sami nevěděli. Zde najdete čtveřici alarmujících případů, které ohrožují naše zdraví.

Celý článek
Tetování

10 nápadů na nadčasové a elegantní tetování

Móda.cz vybrala 10 motivů, které jsou ideální na tetování a neomrzí vás po pár měsících. Jsou elegantní a především... nadčasové! 

Celý článek

Mužská pleť si žádá speciální péči

O dokonalé pleti nesní jen ženy, ale i muži! Správnou cestou ke kýženému úspěchu přitom není jen zdravá životospráva, ale i speciální péče o pleť. 

Celý článek

Křečové žíly se dají odstranit velmi rychle a šetrně

Koho by netrápily? Jsou totiž nehezké a vystouplé, ale i křečové žíly se dají efektivně odstranit a to rychle a šetrným způsobem.

Celý článek

Opalování není jen o opalovacích krémech

Zdravé opalování nekončí jen u opalovacích krémů. Stejně důležité je i ošetření pokožky bezprostředně po něm.

Celý článek

Filtrační láhve Bobble

Filtrační láhve Bobble vám ušetří čas i peníze. Ptáte se jak?

Celý článek

Jak si užít léto a nepřibrat zbytečná kila!

Léto je obdobím dovolených a prázdnin, stejně tak ale skýtá i nespočet nástrah, které dokáží pošlapat vaši tvrdou práci a odříkání ve snaze o dokonalou postavu.

Celý článek

Jak se v létě zdravě ochladit?

Léto a s ním neúprosné parné dny plné sluníčka se zdatně hlásí o slovo. Chceme se tak ochladit, ale jak to udělat a přitom zdravě?

Celý článek

Jak si udržet zdravý životní styl

O zdravém životním stylu se toho namluví víc než dost, ale co si pod tímto pojmem ve skutečnosti představit?

Celý článek

To nejlepší pro vaše bezpečné letní opalování

Sluneční paprsky sílí a čas letních dovolených se blíží. S přicházejícím létem bychom ale měli myslet i na příslušnou ochranu naší pokožky před sluncem.

Celý článek

Jak se zbavit pocení v podpaží? Pomůže aplikace botulotoxinu!

Vyhýbáte se barevnému oblečení, protože jsou na něm vidět velké skvrny od potu? Víme, jak zatočit s nadměrným pocením jednou provždy.

Celý článek

Móda.cz, snídaně a konzultace v Naturhouse Palladium

Redaktorky Módy.cz se nechaly zlákal a zašly na snídani do Naturhouse v Palladium, kde si skutečně zdravě pochutnaly a s nadšením otestovaly další služby, které firma nabízí.

Celý článek