dnes je 25.05.2019 a svátek má Viola

Jak se tvoří svatební šaty - Poslední zkouška

Přidat na Seznam.cz
A jsme u poslední části. Tvorba svatebních šatů je u konce a nevěsta spokojená. Jak šaty nakonec vypadají?

Společně s návrhářkou Danielou Ettlerovou a její značkou DAYA jsme vás provedli procesem vytváření svatebních šatů. Už víte, co si máte vzít na první zkoušku, na kolik vás svatební šaty šité na míru vyjdou a jaké jsou jejich přednosti. Jak ale vypadají svatební šaty nevěsty Péti, kterou Móda.cz sledovala na zkouškách jejích šatů od Daniely?

Svatební šaty si ušly velký kus cesty. Původně vlastně ani neměly vypadat tak, jak nakonec vypadají. První zkouška slibovala úzká ramínka a rovný výstřih, horní díl ale nakonec Daniela po domluvě s nevěstou ještě měnila do véčkového střihu.

Ze tří návrhů, z kterých měla Péťa na výběr, si nakonec zvolila šaty s kytičkami po  pravém horním dílu svatebních šatů. Kytičky vyráběla Daniela Ettlerová sama, takže šaty od ní jsou tak originální, jak jen mohou být.

A jelikož se Péťa minulý víkend vdala, můžeme vám už tady u nás ukázat, jak vypadal výsledek. Daniela přesně vystihla osobnost nevěsty, jako by šaty šila s tím, že Péťu dlouho zná. V lepším střihu, materiálu a doplňcích jsme si Péťu nedovedli představit. K šatům si Petra vybrala dlouhý závoj, který doplňoval a částečně kopíroval neodepínatelnou vlečku. A během svatebního dne se stalo přesně to, na co návrháři svatebních šatů upozorňují a co je výhodu svatebních šatů šitých na míru - ať už chcete nebo ne, šaty si zašpiníte už po pár krocích. Jsou bílé, z jemných materiálů a mají vlečku, není se co divit. Navíc, pokud skutečně toužíte po původních šatech a stejně jako Péťa nemůžete vybrat ve svatebních salónech, jsou pro vás šaty od návrháře tou jedinou alternativou. My po spolupráci s ní vřele doporučujeme návrhářku Danielu Ettlerovou, která má cit pro každý malý detail a nenechá vás odejít, dokud nebudete spokojené! Tímto jí za její rady a čas strávený s námi děkujeme.

Foto: vlastní

Přidat na Seznam.cz
SVATBY SVATEBNÍ ŠATY DAYA DANIELA ETTLEROVÁ JAK SE

Související články

Bláznivé léto s Temperley London a šaty jako pro královnu Viktorii

Když Alice Temperley zakládala jako čerstvá absolventka britské královské umělecké školy svou první značku, asi netušila, že se její výtvory stanou symbolem největšího luxusu v Británii. Pojďte se s námi podívat na nejnovější kolekce značky Temperley London.

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek

Top 5 trendů ve svatebních šatech přímo z módních přehlídek

Nejvýznamnější den v životě ženy znamená obléci si nezapomenutelné šaty. Po celý život nevěsty vzpomínají na svou kouzelnou róbu. S jakými novými trendy přicházejí světoví návrháři? 

Celý článek

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Celý článek

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek