dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Jak si vyrobit alternativní vánoční strom

Jste milovníci přírody a uvažujete, jak ušetřit alespoň jeden smrček nebo borovičku tím, že si ho nekoupíte? Vyzkoušejte tyto alternativy vánočních stromů.

Skandinávský moderní strom

Snažíte-li si zachovat minimalistickou vánoční výzdobu, můžete vyzkoušet třívrstvý, kuželovitý černý strom plný hvězd. Stačí trošku šikovnosti a máte originální dekoraci.

 

Dekorativní strom

Nebudou vás trápit padající jehličky a smůla, ani to, že děti budou strhávat baňky z větviček. Tento strom nezanechá žádný nepořádek, zato vám vydrží klidně celý rok. Nálepka či malba na zeď jsou originálním a zároveň ekologickým řešením vánočního stromu.

Kovový strom

Bílý kovový strom vám perfektně poslouží jako sezónní dekorace, pod kterou může Ježíšek přinést vánoční dárky. Prostorově nenáročný, úsporný, jedinečný i slavnostní strom.

 

Svítící stromeček

Tahle varianta vánočního stromečku je vskutku nádherná. Přitom stále vkusná a nezabere moc místa. Nakupte vánoční světýlka, hřebíčky, šroubky nebo jiné úchytky a přizvěte k dílu manžela. Ten si určitě bude vědět rady.

 

Strom fotografií

Originalitě se meze nekladou. Milujete rodinné fotky? Zkuste z nich na stole vytvořit plnohodnotný vánoční stromek. K tomu přihoďte pár pozlátek, ozdob a máte hotovo.

 

Dřevěný rám

Navštivte IKEA a pár rámů seženete natotata. Tento minimalistický rám může být absolutně jednoduchý a elegantní, zároveň plný světýlek a vánočních dekorací. Záleží jen na vás, co uznáte za vhodné.

 

Stromeček na zdi

Je to sice takový provizorní strom, ale je velmi nápaditý a zvládne ho vyrobit snad opravdu každý.

 

DIY strom

Tento alternativní strom je vlastně takovou koláží různých drobností, které najdete v přírodě, vzpomínek z prázdnin v podobě pohledů či úryvků článků, případně fotografií.  

pinterest.com

LIFESTYLE DESIGN RADY REDAKCE VÁNOCE 2018 VÁNOČNÍ STROM VÁNOČNÍ STROMEČEK ALTERNATIVNÍ STROMEČEK

Související články

Vánoční trhy v Norimberku, krása zkalená obrovskou návštěvností

Norimberské trhy jsou nejstarší, největší a nejnavštěvovanější vánoční trhy ve střední Evropě. Naše redakce pro vás nachystala tipy a zajímavosti těchto vánočních trhů, které rozhodně stojí za navštívení.

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Designové vychytávky na prosinec

Důmyslný doplněk i originální oděv potěší vždy, ale zejména na Vánoce. Neotřelé nápady z designového světa českých výrobců vás nadchnou.

Celý článek

Zara a její další beauty krok

Po dalších módních řetězcích přichází nyní i ZARA se svou vlastní kolekcí krásy. O co se jedná, s kým se spojila a na co se můžete těšit?

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Vánoční tipy od Mohito

Máme tu první adventní týden. V nákupních centrech vrcholí předvánoční nákupní horečka, ale vy nemáte ani dárky ba ani inspiraci na dárky vašim blízkým. Žádné obavy, značka Mohito má pro vás tipy na vánoční dárky.

Celý článek

Vánoční dárky pro muže

Vánoce jsou téměř za rohem. Chybí vám dárek pro přítele, tatínka nebo bratra? Pojďte načerpat inspiraci…

Celý článek

Jak si ozdobit vánoční stromeček tento rok? Inspirujte se zajímavými nápady!

Vytvořit si osobitý a nádherný stromeček na Štědrý den podle svých představ je cílem snad každého . Existuje tolik představ o kouzelném stromečku...

Celý článek