dnes je 24.06.2017 a svátek má Jan

Jak vybírat spodní prádlo v těhotenství

Rostoucí bříško v těhotenství přináší velké změny, i co se týče změn ve vašem šatníku. Jak jednoduše vybrat ideální spodní prádlo pro budoucí maminky?

První otázkou nejspíš bude, zda je třeba spodní prádlo jakýmkoliv způsobem měnit? Není to totiž jenom o tom, že nám na váze přibývají čísla navíc, ale také o tom, že se nám mění velikost košíčků podprsenek a kalhotky se začnou nepříjemně zařezávat.

Jak v základu vyměnit spodní prádlo

Z rostoucích křivek by ženy v období těhotenství neměly mít žádné výčitky. Je k nim však potřeba adekvátně pořídit správně padnoucí spodní prádlo. Naštěstí módní návrháři i obchody s konfekčním oblečením myslí na těhotné ženy čím dál více a vyrábí pro ně spoustu, dnes už i slušivých variant. Těhotenské spodní prádlo musí mít tři kritéria: Musí být pohodlné, ženské i sexy.

Připlatíte si, ale vyplatí se vám to

Jakmile začnou obchody nebo návrháři vyrábět oblečení, které je něčím specifické, pak jeho hodnota automaticky stoupá. V případě spodního prádla bychom však neměly tolik šetřit. Těhotenské kalhotky se dokážou perfektně přizpůsobit zvětšujícímu se bříšku a to díky své elasticitě a volnosti nohavic. Nebude vás tedy trápit zařezávání, které může znepříjemnit celý den. Od klasického prádla navíc téměř není k rozeznání.

A potěšíme určitě i budoucí maminky sportovkyně, které si pohyb nenechají ujít ani během krásného očekávání. Sportovní prádlo pro těhotné může fungovat i jako příjemná opěra bříška.

Kvalitní podprsenka je základ

Nošení podprsenky je v těhotenství doporučované zejména z toho důvodu, že drží poprsí zpevněné a dopřává mu dostatečnou oporu. To stejné platí o úlevě pro záda. V těhotenství si můžete dopřát komfort soft podprsenek a například push-up podprsenky nechat na pár měsíců v šuplíku.

Hledejte proto prodyšné a příjemné materiály. Ramínka podprsenky by měly být vypodložené, aby se nezařezávaly do kůže. Ideální jsou podprsenky bez kostic a také bezešvé podprsenky, aby mohlo docházet ke správnému prokrvování prsou. To stejné pak platí i pro podprsenky v období kojení.

Neberte však období těhotenství a kojení jako trest. Spodní prádlo se dá i pro toto období pořídit ve velmi krásných variantách, zároveň však praktických. A své oblíbené push-up podprsenky a tanga kalhotky si užijete do sytosti později.

pinterest.com

DÁMSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÁ MÓDA SPODNÍ PRÁDLO TĚHOTENSKÉ SPODNÍ PRÁDLO PRÁDLO V TĚHOTENSTVÍ BEZEŠVÉ SPODNÍ PRÁDLO

Související články

3 tipy na plavky, ve kterých vás nikdo nepřehlédne!

Klasické bikiny doma máte, ale říkáte si, že by to letošní léto chtělo něco víc extra? Pak máme tři žhavé tipy.

Celý článek

Divokost a bujarost v podzimní kampani Dolce&Gabbana 2017

Upřímně řečeno, několik posledních kampaní je až na drobné obměny stále stejných...

Celý článek