dnes je 20.05.2019 a svátek má Zbyšek

Jak vybrat praktické zavazadlo na kratší výlet i na delší pracovní cestu?

Přidat na Seznam.cz
Chystáte se na vysněnou dovolenou, kratší výlet nebo na delší pracovní cestu? V každém případě potřebujete vhodné zavazadlo, které vám balení i přesun maximálně usnadní. Jak takové zavazadlo vybrat?  

V jádru věci nezáleží na tom, na jak dlouho odjíždíte. Praktický kufr či cestovní taška jsou tím hlavním, co nám přesun na dovolenou a také zpět domů usnadní. Vybrali jsme pro vás pár tipů, které vám dopřejí maximální komfort ze všech úhlů pohledu.

Zavazadla, která i po dlouhá léta vydrží časté cestování

Švédská společnost Thule se otázkou pohodlného a praktického cestování zabývá již od roku 1942. Nyní přináší zcela novou řadu vysoce kvalitních zavazadel Thule Subterra, která jsou inspirována městským stylem. Tato zavazadla perfektně poslouží i manažerům na cestách, a to díky úložnému prostoru, vysoké kvalitě zpracování a designovému vzhledu. Batohy a kufry obsahují speciální kapsy na elektroniku nebo také kompresní desku. Ochranu těchto zavazadel tvoří luxusní a velmi odolná nylonová látka, díky které jsou vaše věci v bezpečí i po letech používání a náročném cestování.

 

Objemný cestovní kufr pro náročné cestovatele

Cestovní kufr Thule Subterra Luggage 75L je tím pravým ořechovým, pokud vás čeká náročnější soukromá či pracovní cesta. Tento kufr vám poskytne maximální přehlednost úložného prostoru, takže ihned víte, kde máte co sbalené. Moderní vzhled, chytré řešení, pohodlné a všestranné využití jsou hlavními plusy tohoto kufru na kolečkách.

 

Ideální pomocník pro každou cestu

Cestovní taška Thule Subttera Duffel přináší elegantní a prostorné zavazadlo, které je vhodné pro každý kratší výlet ale zároveň také pro delší pracovní cestu. Taška, kterou lze zakoupit ve dvou velikostech, přináší sympatický design a snadné použití.

Turistický batoh jako nejlepší přítel na víkend

Plánujete-li jedno či dvoudenní turistický výlet, máme pro vás perfektní řešení. Thulle AllTrail přináší pohodlný batoh, který si dle libosti nastavíte, aby se vám dokonale přizpůsobil. Vaše dobrodružství tak nebude mít žádné háčky. Batohy Thule navíc nabízí snadný přístup k telefonu a drobným předmětům v pružné kapse na ramenním popruhu, prodyšnou zádovou část i ramenní popruhy, kapsu na vak s vodou či láhev, nastavitelný a odnímatelný hrudní popruh a skrytý bederní popruh, které vám dopřejí stabilizaci nákladu. Co víc si přát?

Společnost Thule ale přináší mnohem více. Na své si zde přijdou i enduro-race cyklisté, kteří potřebují lehký a hydratační batoh na kolo, postranní brašny i brašny na řídítka nebo také fotobatohy, expediční batohy a mnoho dalšího. Projděte si jejich nabídku, než vyrazíte na svou cestu. Cenově naprosto dostupná zavazadla a přitom ve špičkové kvalitě vás rozhodně oslní.

thule.com

Přidat na Seznam.cz
THULE THULE.COM CESTOVÁNÍ CESTOVNÍ ZAVAZADLA CESTOVNÍ TAŠKA KUFR KUFR NA KOLEČKÁCH BATOHY

Související články

Móda na cestách v Toskánsku - den druhý

Po více jak jedenácti hodinovém spánku jsme se probudili do větrného a zamračeného rána. Dalším problémem byla i nefunkční wifi, což mělo na svědomí nepříznivé počasí. 

Celý článek
Cestování

Švédsko: země vlídných lidí

Ty nejkrásnější zážitky života pramení z cestování. Tentokrát se vydáme do středního Švédska. Co nabízí tato severská země?

Celý článek

Litva: země mnoha tváří opředená legendami

"Život je cestování, " pravil spisovatel H. Ch. Andersen. Já jsem se díky studentskému projektu SHARPEN, pořádaném Technickou univerzitou v Liberci, mohla podívat do největšího Pobaltského státu - Litvy.

Celý článek

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Hallstatt: Ráj na zemi

Malebné starobylé městečko ukryté v rakouských Alpách. Ročně tato obec přivítá přibližně milion lidí. Čím láká nespočet turistů?

Celý článek

Do letadla pohodlně, ale stylově!

K překonávání velkých vzdáleností letadlem je zapotřebí hlavně pohodlí. Jak vypadat během letu stále dobře, ale cítit se jako doma?

Celý článek

Jogamatka sbalená na Bali

Pro jednoho pravý ráj na zemi a pro druhého dovolená "za trest". Názory na tuto indonéskou destinaci se překvapivě rozcházejí, ale posuďte sami... Namaste.

Celý článek

Amsterdam: Hříšná krása

Chcete zažít prodloužený víkend plný dobrodružství? Od rušného města po pohádkovou přírodu? Amsterdam je trefa do černého, tak neotálejte a přidejte si ho na svůj cestovatelský seznam!

Celý článek